Gaijin Oyunları | Yayımcı Oyunları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gaijin

2002 yılında kurulan Gaijin Rusya’nın en büyük bağımsız oyun geliştiricisi ve yayımcılarından birisidir.

War Thunder
DarkOrbit

CRSED: F.O.A.D


Ücretsiz oynanabilen CRSED: F.O.A.D, Battle Royale moduna sahip bir MMO nişancı oyunudur. Darkflow Studios tarafından geliştirilen ve Gaijin tarafından yayımlanan CRSED: F.O.A.D Steam üzerinden de düşük sistemlerde de oynanabilmekte.

Star Conflict


Gaijin tarafından yayımlanan MMO aksiyon türündeki uzay simülasyonu oyunu Star Conflict, oyun severleri gezegenlere yolculuk yapıp aksiyon dolu savaşlara giren uzay gemisi pilotu rolüne sokuyor. CO-OP moduda bulunan oyun Steam üzerinden de oynanabilmekte.

Crossout


Targem Games tarafından geliştirilip Gaijin Entertainment yayımcılığında oyun severler ile buluşan MMO aksiyon oyunu Crossout'ta envanterinizi kullanarak farklı özelliklerde araçlar oluşturabilir ve silahlarla donatarak her birini ölüm makinesine dönüştürebilirsiniz.

War Thunder


Gaijin tarafından geliştirilen ve yayınlanan War Thunder, ücretsiz MMO simülasyon oyunudur. 2. Dünya Savaşını konu alan War Thunder'da 7 büyük devlete ait çeşitli sınıflarda yüzlerce farklı uçağı özelleştirip geliştirerek aksiyon dolu PvE ve PvP savaşlarına katılabilirsiniz.