CRSED: F.O.A.D | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Letonya merkezli oyun geliştiricisi Darkflow Studios tarafından Dagor Engine oyun motoru ile geliştirilen ve ilk olarak Cuisine Royale ismiyle duyurulan CRSED: F.O.A.D, Tecrübeli oyun şirketi Gaijin tarafından yayımlanan Battle Royale kurgusuna sahip ücretsiz MMOTPS oyunudur.

Orta seviye grafiklerine rağmen düşük sistem gereksinimleriyle dikkat çeken CRSED: F.O.A.D‘de 30 kişiden oluşan müsabakalarda rakiplerinizi yok ederek hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ediyorsunuz. Alışılagelmiş Battle Royale ve TPS özelliklerinin dışına çıkan oyunda farklı formlarda sizi bekleyen çeşitli tuzaklar da yer alıyor. Karakterlerin özel güçlere de sahip olduğu CRSED: F.O.A.D farklı oyun deneyimi arayan oyuncular için eğlenceli bir alternatif.

Tavadan tost makinesine kadar haritada bulduğunuz her eşyayı kullanabildiğiniz oyunda karakterinize giydirdiğiniz aksesuarlar çeşitli yeteneklerinizin artmasını sağlamakta. Örneğin güneş gözlüğü takarak silah hassasiyetinizi artırabilirken, yanınızda serum taşıyarak iyileşme hızınızı yükseltebilirsiniz.

Zengin silah/eşya seçeneğiyle keyifli bir oyun deneyimi sunan CRSED: F.O.A.D‘de her oyuncu haritanın farklı bir noktasında üzerinde sadece şort olacak şekilde oyuna başlar ve çevreden bulduklarını kullanarak oyunu kazanmak için mücadele eder.

CRSED: F.O.A.D Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows (64bit) 7/8/10
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560 / AMD Radeon 77XX ve üzeri
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows (64bit) 7/8/10
İşlemci: Intel Core i7
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 1060 / AMD Radeon RX480 ve üzeri
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!