Raid: Shadow Legends | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İsrail merkezli oyun stüdyosu Plarium tarafından geliştirilen ve yayımlanan Raid: Shadow Legends Türkçe dahil çok sayıda dil desteğiyle ücretsiz (free2play) olarak hizmet veren MMORPG oyunudur. PC’nin yanı sıra MAC, Android ve IOS platformları üzerinden de oynanabilen oyun kendine has kurgusuyla dikkat çekmekte.

Hikayesi Paul C.R. Monk tarafından yazılan Raid: Shadow Legends, Telaria isimli bir evrende geçmekte. Kara Lord Siroth tarafından ele geçirilen bu evrendeki savaşçı rolünü üstlendiğiniz oyunda evreni özgürleştirmek için mücadele ediyorsunuz.

16 ayrı gurup ve benzersiz yeteneklere sahip 300’ün üzerinde şampiyon seçeneği sunan oyunda fantastik yaratıklarla savaşarak karşınıza çıkan zorlu seçimlerde doğru kararlar vermelisiniz. Şampiyonlarınızı eski savaşçıların güçlerini barındıran taşlarla kuşatarak verilen görevleri yerine girmeniz gerekmekte. Yapay zekanın yanı sıra gerçek oyuncular ile PvP mücadelelere de katılabildiğiniz Raid: Shadow Legends, etkileyici görsel efektleriyle sizi benzersiz bir maceraya davet ediyor.

Raid: Shadow Legends Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!