Neverwinter | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Başarılı çalışmalara imza atan tecrübeli oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Neverwinter (Dungeons & Dragons), geliştirici firmanın 2011 yılından bu yana sahibi olan Perfect World tarafından yayımlanıyor. Beta testlerine İngilizce dil desteğiyle başlayan Neverwinter 27 Haziran 2013 tarihi itibariyle Türkçe hizmet vermeye başlamıştı. Bu hizmetini yaşanan çeşitli zorluklar sebebiyle Haziran 2015 tarihinde durduran Neverwinter yoluna İngilizce dil desteğiyle devam etme kararı aldı.

Adını devasa volkanik patlamayla küller altında kalan Neverwinter şehrinden alan oyunun amacı afetin verdiği kargaşadan faydalanarak şehri ele geçirmeye çalışan karanlık güçlere karşı savaşarak Neverwinter‘ı geçmişte olduğu gibi ihtişamlı zamanlarına geri döndürmek.

Elf, Half-Elf, Dwarf, Tiefling, Human ve Drow olmak üzere 6 farklı ırk seçeneğinin bulunduğu Neverwinter‘da farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 benzersiz sınıf bulunuyor. Neverwinter‘da ki bu sınıfların isimleri ise şu şekilde: Fighter, Rogue, Wizard ve Cleric.

Neverwinter Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP/Vista/7/8
İşlemci: Dual-core 2.0GHz
RAM: 1GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 128MB+
Ses: DirectX 9.0c destekli
İşletim Sistemi: XP SP3/Vista SP 2/7/8
İşlemci: Core 2 Duo 2.8GHz
RAM: 2GB RAM or more
Ekran Kartı: GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2900GT 512MB+
Ses: DirectX 9.0c destekli
Neverwinter Promo Kod / Beta Key
İlgili Haberler


Yorumlar

38 yorum yapıldı
 • anıl says:

  hesap isteyen varsa veririm 65 lvl savaşçı

 • neverW says:

  neverwinter türkçe desteğini durdurdu. artık güncellemeler ve haberler hep ingilizce olacak. sadece destek ve ödeme işlemleri türkçe kalacak!!!

  • oyunkayit says:

   Merhaba neverW,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz, tanıtım sayfamızda gerekli güncellemeler yapıldı.

   İyi oyunlar.

  • Gamer says:

   Oyun elementel evil senaryosuna kadar Türkçe Dil desteği hala mevcut yeni gelen güncellemeler sadece yani oyun hala ana hatlarıyla Türkçe yanlış bilgilendirme yapmayalım.

   • oyunkayit says:

    Merhaba Gamer,

    Bilgilendirme için teşekkür ederiz, Perfect World resmi olarak Türkçe dil desteğini durdurduğu için oyunun bir bölümü Türkçe olsa da “Dil” bilgisini İngilizce” olarak belirtmek durumundayız.

    İyi oyunlar.

 • music08 says:

  oyunda 15 lv im ad lucy veya Lucy kızım kız oyuncular eklerse sevinirim ^.^

 • berkay says:

  neverwinter çok güzel bir oyun oyun yapımcıları oyunu yapmışlar ve oyunu oyuncuya bırakmışlar oyunda 70 levele kadar gelebiliyorsunuz ama unutmayın oyun 70 levelden sonra başlıyo

 • mustafa kundakoglu says:

  arkadaşlar bu kodu nerede bulcaz
  kayıt ol yardım

 • anıl says:

  arkadaşlar 60 lvl oldum artık oyunu oynamıyorum oynıcak varsa çarımı veririm orman büyücüsüyüm 😀

 • bune ya says:

  ya abi ben bunu arc dan yükledim de 4.236 mb diyo bnune ya inmezmi bu oyun ?

 • caner says:

  abiler oyun muhteşem şimdiye kadar en sevidğim mmoarpici oyunu kesinlikle deneyin derim 😀

 • ankakusu says:

  beyler oyunun grafik ve içerikleri güzel pwp sistemi kötüydü yeni bi düzenleme yaptılar ama kesnlikle tavsiye etmiyorum sebebi gm admin herneyse oyunla hiç ilgilenmiyo oyunda bi çok yerde buggg var belkide 2 senelik bugg oyunu kontrol eden yok kenslikle oyuna para yatırmayın çünkü oyunda herhangi bi bugu öğrendinizmi zaten en iyi akrakteri oluşturabiliyonuz bugg lu oynamak ne kadar zevkli olur artık orası size kalmış 6 ay oynadım sonra bıraktım

 • yaşar says:

  Türkiyem loncasına gelin arkadaşlar herkes 60 level türk lonca hergün aktif oluyor bende o loncadayım da oyunda muhteşem ama bir müddet sonra adamı sıkıyor sıkılanlardan biri de benim

 • Cansu says:

  OYun harika. Normal diğer oyunlar gibi de değil oldukça değişik-farklı. Bi de sesi olsaydı herşey harika olacaktı. Nedense sesi yok :/

 • aslan says:

  oyun çok güzel global olduğu için partilerde sıkıntı yaşaya bilirsiniz görev sistemi etkinlikler müthiş yetenek animasyonlarıda çok güzel yanlız türk online sayısı çok azdı ben onun için bıraktım oyunu arkadaş olmadan olmuyor:)