Neverwinter: Strongholds Yakında Çıkıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Neverwinter: Strongholds Yakında Çıkıyor Poster
Neverwinter: Strongholds Yakında Çıkıyor Poster

Neverwinter'da Nisan ayında yapılan Elemental Evil güncellemesinin etkisi henüz dinmeden Perfect World Strongholds isimli yeni güncellemenin duyurusunu yaptı. Lonca tabanlı PvP savaşları ve bugüne kadar ki en geniş oyun içi haritanın dahil edileceği bu güncelleme ile birlikte destansı kale savaşları da başlamış olacak.
Faaliyet Tarihi:
22.05.2015

Neverwinter geçtiğimiz ay yaptığı Elemental Evil güncellemesinin etkisi henüz dinmeden Strongholds isimli yeni güncellemesinin duyurusunu yaptı. Lonca tabanlı PvP savaşları ve bugüne kadar ki en geniş oyun içi haritanın dahil edileceği bu güncelleme ile birlikte destansı kale savaşları da başlamış olacak.

21.05.2015 — Ücretsiz oynanabilen MMORPG’lerin önde gelen yayımcısı Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan aksiyon MMORPG’sinin yedinci güncellemesi olan Neverwinter: Strongholds’un 2015 yazında bilgisayarlarda olacağını duyurdu. Dungeons & Dragons ilminin ilk safhalarını hatırlatan Neverwinter: Strongholds, loncalara güç kazandırarak bir kale ve etrafındaki yabani doğa arazisi üzerinde hak iddia etmelerine imkan sağlıyor. Topraklar temizlendikçe loncalar kalelerinin içinde ve etrafında kışla gibi binalardan ve kaleyi korumakla görevli silahlı birliklerden yararlanarak savunmalar inşa edecek. Kale emniyet altına alındıktan sonra loncalar topraklarının kontrolünü ellerinde tutabilmek için hem doğa ve çevreyle hem de diğer oyuncularla savaşmak zorunda kalacak.

Neverwinter, geride bıraktığımız iki yıl boyunca oyuncuların Tyranny of Dragons ve Elemental Evil dahil olmak üzere Dungeons & Dragons temalı hikayeleri tecrübe etmesini sağladı,” diye açıklıyor Neverwinter baş yapımcısı Rob Overmeyer. “Strongholds ile birlikte Neverwinter oyuncularına loncalarıyla daha sıkı bağlar kurup Orkların işgal ettiği toprakları kurtarırken ve horozu oldukları çöplüğü diğer istilacılara karşı savunurken destan yazma fırsatını ve gücünü veriyoruz.”

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu ve oynaması ücretsiz bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter‘ı ve onu çevreleyen kırsalları, Unutulmuş Diyarlar’ın bu simgeleşmiş şehrinin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfediyor. Neverwinter, PC ve dijital olarak Xbox One sürümüyle Altınla* oynaması ücretsiz formatıyla Xbox Games Mağazası’nda sizi bekliyor.

*Xbox’da (ayrı olarak satılan) Xbox Live Gold Üyeliği gereklidir.

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için Neverwinter tanıtım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.958


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı