Star Conflict | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Star Gem oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Star Conflict, tecrübeli oyun firması Gaijin Entertainment yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. MMO aksiyon türünde bir simülasyon oyunu olarak sınıflandırılan Star Conflict‘i hem Steam üzerinden hem de standart istemci üzerinden free2play olarak oynamanız mümkün.

Uzay gemisi pilotu rolünü üstlendiğiniz oyunda size ait olan bir istasyonda sahip olduğunuz gemileri yönetiyor ve istediğiniz bölgelere seferler düzenliyorsunuz. Galaksideki terk edilmiş gezegenleri dolaşarak uzaylılar tarafından yağmalanmış uygarlıkları keşfedebilir, geriye kalan hazineleri toplayabilir ve karşılaştığınız gerçek oyuncular ile çatışmalara girebilirsiniz.

Servetinizi arttırarak geminizi bir çok yönden modifiye edebildiğiniz Star Conflict‘te, yaptığınız modifikasyonlar ile çok uzak mesafelerden düşmanları fark edebilen bir gözcü gemisine sahip olabilir ya da sahip olduğu ağır silahlar ile gördüğü düşman gemileri elinden kaçırmayan bir avcı gemisi oluşturabilirsiniz.

100’ün üzerinde gemi seçeneği sunan oyunda yüzlerce farklı modifikasyon ile benzersiz uzay gemileri üretebilir, daha fazla gezegen ziyaret edip özel eşya ve parçalar bulabilir, PvP, PvE ve CO-OP savaşlar ile yetenekleriniz arttırabilir ve tüm galakside namınızın duyulmasını sağlayabilirsiniz.

İmparatorluk, Federasyon ve Jericho olmak üzere 3 farklı oluşumdan birine dahil olarak Star Conflict‘in devasa evrenine adımınızı atın.

Star Conflict Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz Intel P4 / AMD Athlon 2
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: 512 MB NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) Pixel Shader 3.0 destekli
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: 2.3 GHz Intel Core2Duo / AMD
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: 1024 MB NVidia GeForce 650 / AMD Radeon HD 5750Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!