Metin2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Avrupa’nın en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘de Doğu’nun gizemli dünyasını fethetmeye hazır mısın? Gameforge tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan MMORPG oyunu Metin2, free2play modelde keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Lycan, Sura, Savaşçı, Şaman ve Ninja olmak üzere farklı görünüm ve özel yeteneklere sahip 5 benzersiz karakter sınıfının yer aldı oyunda birbirine düşman 3 krallık yer alıyor. Chunjo, Jinho ve Shinsoo adındaki krallıklardan birine dahil olarak karakterini oluşturabilir ve krallığını bölgenin tek hakimi kılmak için aksiyon dolu savaşlara katılabilirsin.

Binek sisteminin yer aldığı Metin2‘de istediğiniz noktaya atınıza atlayarak daha hızlı ulaşabilir, aldığınız görevleri tamamlayarak tecrübe puanı ve çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz. Farklı ortamların işlendiği devasa büyüklükte haritaların yer aldığı oyunda yapay zeka yaratıklara karşı PvE, gerçek oyunculara karşı da hem bire bir hem lonca hem de krallık savaşları yapabilirsiniz.

Uzun yıllardır kendi alanında başarılı şekilde ilerleyen Metin2‘ye katılarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi alın ve karakterinizi geliştirerek krallığınız için düşmanlarla savaşın!

Metin2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
İşlemci: Pentium 3 1GHz
Hafıza: 512MB
Sabit disk: 1 GB
Ekran Kartı: 32MB Ram ve üzeri
Ses kartı: DirectX 9.0 Desteği
İşletim Sistemi: Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
İşlemci: Pentium 4 1.8GHz
Hafıza: 1GB
Sabit disk: 2 GB
Ekran Kartı: 64MB Ram ve üzeri
Ses kartı: DirectX 9.0 Desteği
Metin2 Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

322 yorum yapıldı
Yorum Yaz!