S.K.I.L.L. Special Force 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Gameforge, S.K.I.L.L. Special Force 2 oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gameforge oyunları.

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Dragonfly tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge aracılığıyla oyun severler ile buluşuyor. Gameforge’un ilk MMOFPS oyunu olmaz özelliği taşıyan S.K.I.L.L. Special Force 2 diğer bölgelerde sadece Special Force 2 ismiyle yayınlanıyor ve Soldier Front ismiyle de tanıdığımız oyunun geliştirilmiş 2.versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

FPS’lerin vazgeçilmezi olan klasik oyun modlarının yanı sıra hayatta kalma, savunma ve casusluk (nöbet) gibi ayırd edici oyun modlarının da yer aldığı S.K.I.L.L. Special Force 2‘de dünya dışı yaratıklara karşı PvE mücadelesi verebilir veya düşman birliğinin üssüne sızarak gizli bilgileri ele geçirebilirsiniz.

Çok sayıdaki oyun modu, 16 kişiyi destekleyebilen çeşitli özelliklerdeki haritaları, zengin mühimmat seçeneği ve oyun içi dinamikleriyle aksiyon dolu bir oyun deneyimi vaadeden S.K.I.L.L. Special Force 2‘nin hakkında bildiklerimiz bunlarla sınırlı. S.K.I.L.L. Special Force 2 hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

S.K.I.L.L. Special Force 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: P4 3.0 GHz
İşletim sistemi: Windows XP
Ekran Kartı: Geforce 6600
RAM: 1GB
HDD: 4GB
DirectX: DirectX 9.0c
İşlemci: Core2 Duo E6600
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
Ekran Kartı: Geforce 8600 GT
RAM: 2GB +
HDD: 4GB+
S.K.I.L.L. Special Force 2 Promo Kod / Beta Key

İlgili Haberler

Toplam Kaydolma Sayısı : 90.015
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 65.829


Yorumlar

96 yorum yapıldı
Yorum Yaz!