Undawn | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Popüler battle royale oyunu PUBG‘nin mimarı Tencent Games’in alt şirketi olan Level Infinite’ın yayımladığı Undawn, Lightspeed oyun stüdyosu tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ücretsiz RPG oyunudur. İlk duyurulmasından yaklaşık 2 yıl sonra, beta sürecinde gelen 4 milyon ön kayıtlı oyun severler ile buluşan oyun battle royale dünyasına yeni bir soluk kazandırdı.

Açık dünya haritada kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verilen Undawn‘da gerçek oyunculara karşı PvP’nin yanı sıra yapay zekaya karşı PvE mücadelelere de girebileceksiniz.

Bilgisayarın yanı sıra Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlardan da oynanabilecek olan Undawn, tüm platformlarda tecrübeli oyun şirketi Level Infinite ile yoluna devam edecek. Beta sürecinden itibaren 6 ana karakterin yer aldığı oyunda, karakterler oyuncular tarafından görsel olacak özelleştirilebilmekte.

Makineli tüfeklerin yanı sıra yay ve kılıç benzeri silahların da kullanmanın mümkün olduğu Undawn‘da otomobil ve motosiklet gibi araçlar da kullanılabilmekte. Oyunu Türk oyun severler için cazip hale getiren diğer bir özellik ise Türkçe dil desteğine sahip olması.

Undawn Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!