Undawn | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Popüler battle royale oyunu PUBG‘nin geliştiricisi Tencent Games ile Lightspeed oyun stüdyosu işbirliğiyle Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ücretsiz RPG oyunu Undawn, ilk duyurulmasından 2 yıl sonra kapalı beta testi ile oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Açık dünya haritada kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verilen Undawn‘da gerçek oyunculara karşı PvP’nin yanı sıra yapay zekaya karşı PvE mücadelelere de girebileceksiniz.

Bilgisayarın yanı sıra Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlardan da oynanabilecek olan Undawnn, tüm platformlarda tecrübeli oyun şirketi Tencent Games tarafından yayımlanacak. An itibariyle 6 ana karakterin yer aldığı oyunda, karakterler oyuncular tarafından görsel olacak özelleştirilebilmektedir.

Makineli tüfeklerin yanı sıra yay ve kılıç benzeri silahların da kullanmanın mümkün olduğu Undawn‘da otomobil ve motosiklet gibi araçlar da kullanılabilmekte. Türkçe dil desteği yer almayan oyunda keyifli bir deneyim sizi bekliyor.

Undawn Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 25


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!