Crossout | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Rusya merkezli oyun geliştiricisi Targem Games tarafından geliştirilen Crossout, War Thunder ile önemli başarılara imza atan Gaijin Entertainment yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. MMO aksiyon kategorisine dahil edilen Crossout, diğer MMO oyunlarında pek rastlanmayan kurguya ve oldukça geniş özelleştirme sistemine sahip.

2021 yılında post-apokaliptik bir atmosferde geçen oyunda, devasa kanyonlar, yıkılmış şehirler ve çöle dönüşen verimsiz topraklarda düşmanlarınızı yok etmek için mücadele ediyorsunuz. Sahip olduğunuz hangarda temel özelliklere sahip basit bir araç ile başladığınız Crossout‘ta, savaşlara girip tecrübe ve para kazandıkça envanterinizi genişletiyorsunuz.

Sıradan bir kamyonetten, roket fırlatabilen tanklara, su üzerinde gidebilen tam donanımlı arabalardan, her köşesi silah ile donatılmış ölüm makinesi 4×4’lere kadar yüzlerce çeşit araç varyasyonu ortaya çıkartabilir ve tamamen kendi tasarımınız olan bu araçlarla rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Crossout‘u benzerlerinden ayıran en önemli özelliği araçların ana iskeletinden tekerleğine, dış kaplamasından şoför kabinine, renk düzeninden desen seçimine kadar onlarca detayın özelleştirilebiliyor ve mevcut parçaların kullanılarak sıfırdan araç yapılabiliyor olması. Hazırladığınız aracın istediğiniz noktalarına makineli tüfek, roket atar gibi farklı tahrip gücüne sahip silahlar yerleştirebilir ve aracın etrafını koruyucu bariyerler, devasa bıçaklar ile donatıp savunmanızı güçlendirebilirsiniz.

Drone gibi takviye kuvvetleri de kullanabildiğiniz Crossout hem atmosferi, hem de kullanıcı sınırlamayan içeriğiyle oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Crossout Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz, Intel Pentium 4 / AMD Athlon II
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 512 MB, NVidia / AMD Radeon / Intel (HD3000/4000) Pixel Shader 3.0
HDD: 1 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8 
İşlemci: 2.3 GHz, Intel Core 2 Duo / AMD 
RAM: 2 GB 
Ekran Kartı: 1024 MB, NVidia GeForce 650 / AMD Radeon HD 5750 
HDD: 1 GBYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!