World of Warships | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Rusya merkezli prodüksiyon şirketi ve oyun geliştiricisi Lesta Studio ile Belarus merkezli Wargaming.net işbirliğiyle BigWorld oyun motoru kullanılarak geliştirilen World of Warships, gemi savaşlarını konu alan taktiksel 3D MMO oyunudur.

Çeşitli oyun modlarının yer alacağı World of Warships‘de savaşlar Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanusunda yer alan haritalarda yapılacak. Oyunda Sovyetler Birliği, Almanya, Japonya, İngiltere ve Amerika’ya ait orjinaline bağlı kalınarak tasarlanmış çok sayıda gemi bulunuyor. Bu gemiler ise hafif kruvazör, ağır kruvazör, savaş gemileri, uçak gemileri, destroyer ve savaş kruvazörü gibi sınıflara ayrılmış durumda. World of Warships‘de bir çok yönden özelleştirebildiğiniz gemilerin saldırı ve savunma gibi değerlerini de değiştirebiliyorsunuz.

Kara savaşlarının yapıldığı World of Tanks, hava savaşlarının yapıldığı World of Warplanes ve deniz savaşlarını yapıldığı World of Warships‘in ileriki dönemlerde birbirleriyle etkileşimli olarak oynanabileceği ve farklı kuvvetler arasında ittifak kurularak savaş yapılabileceği konusu şimdilik söylentiden ibaret olsa da gerçekleşmesi durumunda oldukça ses getireceği kesin görünüyor.

World of Warships Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
World of Warships Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

59 yorum yapıldı
Yorum Yaz!