World of Warships’te Elementlerin Savaşı Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warships'te Elementlerin Savaşı Başladı! Poster
World of Warships'te Elementlerin Savaşı Başladı! Poster

Wargaming'in sevilen deniz savaşları MMO'su World of Warships yeni bir ekinlikle oyun severleri karşılıyor. Elementlerin savaşı isimli yeni etkinlikte su ya da ateş elementinden birini seçerek kıyasıya savaşa katılabilir, hem kendiniz hem de aynı elementi seçen diğer oyuncuların ödül kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.04.2017

17.04.2017 — Sevilen deniz savaşları simülasyonu World of Warships‘te önümüzdeki haftalar boyunca elementlerin savaşı hüküm sürecek. 4 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlikte oyuncular ateş ya da su elementlerinden birini seçerek hem kendileri hem de aynı elementi seçen takım arkadaşları için değerli ödüller kazanma fırsatı elde edecek.

Yakıcı Alevlerin ya da Dondurucu Rüzgarların Gücü Artık Sizinle

Elementlerin Savaşında tarafınızı seçtikten sonra savaşa girecek ve 3 rounddan oluşan çarpışmalarda yer alacaksınız. 3 roundun 2’sini kazanan takım oyunu alacak ve hediyeleri kapacak.

Kumandanlar temsil ettikleri elementlerin gücünü düşman gemilerini batırarak, savaşları kazanarak, karşı takıma bol bol hasar vererek, başarılar ve deneyimler elde ederek arttıracaklar.

Takımınızın kazandığı savaşlardan elde ettiğiniz oyun içi altınlarla Hediye Dükkanlarından alışveriş yapabilir, benzersiz gemi Kamikaze R dahil birçok değerli oyun içi eşya satın alabilirsiniz.

Ne var ki etkinlikle asıl sürpriz, World of Warships geliştirici ekibinden geliyor. Ekip, Elementlerin Savaşına en çok katkıda bulunan ilk 100 oyuncuyu tespit edip adlarını oyun tarihine yazacaklarını belirtiyorlar.

Bu savaşta tarafınız seçip yeriniz almak için hemen şimdi WoWs Elements web sitesini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.621


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!