Plitch Artık Türkçe! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Plitch Artık Türkçe! Poster
Plitch Artık Türkçe! Poster

MegaDev'in popüler servisi PLITCH artık Türkçe! 3.000'in üzerinde bilgisayar oyunun yer aldığı web sitesiyle birlikte masaüstü ve mobil uygulaması tüm detaylarıyla Türkçe dil desteğine kavuştu.
Faaliyet Tarihi:
01.09.2021

Münih (1. Eylül 2021) — MegaDev GmbH şirketi, Tek-Oyunculu (Hikaye-Modu) PC-Video oyunlarını kişiselleştirmek için inivasyonlu PLITCH yazılımını Türk oyuncularıyla tanıştırıyor ve kendi sitesi için hedeflediği çok dilli hizmetine Türkçe’yi de ilave ediyor.

Video PC-Oyun sektöründe farklı ülkelerde hizmet vermek çok büyük bir başarıdır ve o kadar da kolay olmuyor. PLITCH-Masaüstü-Client, Companion-App ve Web Sitesini tamamen türkçeleştirip hizmet vermek için güncellenmiştir ve artık Türkiye’deki PC-Video oyuncuları için hazır. Yaklaşık 3.000’den fazla PC-Oyun için açıklamalar ve bunların yanında Meta açıklamaları gibi herşey Türkçe olarak sunulacaktır.

“Sadece 3.000 Trainer yazılımı her oyunlar için güncel tutmak çok usta olduğumuzu göstermektedir”, diyor Markus Schaal, MegaDev’in Genel Müdürü. “Bunu da birkaç dilde yapmak bizim her gün büyüyen kitlemiz için yapıyoruz ve biz bununla mutluluk duyuyoruz. İngilizce, Almanca ve Türkçe desteğini vererek sadece bununla kalmayacağımız. Daha devam eden uluslararası çoklu dil hizmetin hedefimizin başlangıcını olarak kabul ediyoruz.”

Web sitesi veya PLITCH Client’ı türkçeleştirdiği gibi, MegaDev GmbH’nın Müşteri Hizmetleri, Destek Ekibi kullanıcılara ana dilinde destek vermeye uygun görmektedir. Verilen destek sayesinde, kullanıcılar sadece PC-Video oyunlarını kendilerine göre kişiselleştirme ile odaklansın. Video oyunlarının keyfini çıkarmak isteyen, ama çok zaman ayıramayan kişiler için muhteşem bir hizmettir.

PLITCH’i Facebook, Twitter, Instagram ve Twitch kanalından takip edebilirsin, YouTube’da abone olmayı unutma ve bizim PLITCH Discord sunucuya katılarak tüm yenilikler hakkından haberdar olma şansın var.

MegaDev ve PLITCH hakkında detaylı bilgiye resmi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 1.754


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!