World of Warships Premium Gemi Tanıtımları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
World of Warships Premium Gemi Tanıtımları Poster
World of Warships Premium Gemi Tanıtımları Poster

Yayımladığı geliştirici günlükleriyle World of Warships hakkında çok özel bilgiler paylaşan Wargaming ekibi, 9. bölümde oyundaki premium gemilerin üstün özelliklerini ve sağladığı avantajları ele alıyor. Türkçe alt yazılı videoyu izleyerek World of Warship'deki premium gemileri daha yakından tanıyabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.10.2015

MMO Gemi simülasyonu World of Warships‘deki en özel gemilerin özellikleri ve oyunculara kazandırdığı avantajları öğrenmeye hazır mısınız?

World of Warships Geliştirici Günlüklerinin 9. Bölümünde Premium Gemileri Keşfedin!

15.10.2015 — World of Warships Geliştirici Günlükleri’nin 9. bölümünde görkemli Premium gemilerin dünyasına dalıyoruz. Bir geminin bu statüye erişebilmesi için üstün özelliklere sahip efsanevi araçlar olması gerekiyor. Bu nedenle Premium savaş gemileri birçok farklı yönleri göz önünde bulundurularak seçiliyorlar. Geliştiriciler oyuna Premium bir gemi eklerken ünlü Alman gemisi Tirpitz ya da yer aldığı görevlerdeki üstün başarılarıyla göz dolduran Sovyet gemisi Gremyashchy gibi örneklere yönelmekte.

Premium gemilerin kendine has özellikleri arasında farklı tasarımlar ya da kapışmalara yeni bir soluk getirecek teçhizatlar bulunmakta. Videoda oyuna eklenen ilk Premium gemiler olan Atlanta ve Kitakami ile karşılaştıklarında oyunu test eden uzmanların bu gemilerin benzersiz özellikleri hakkında neler düşündüğünü öğreneceksiniz. Ayrıca gemilerin bu uzmanlardan gelen geribildirimlere göre nasıl yeniden şekillendirildiğine tanık olacaksınız.

Son olarak Geliştirici Günlükleri’nin bu yeni videosu, Premium gemilerin oyun mekaniklerini anlamanıza yardımcı olacak ve oyunculara ne gibi avantajlar kazandırdığı hakkında detaylı bilgiler verecek.

World of Warships Geliştirici Günlüklerinin 9’uncu bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.404


Yorumlar

1 yorum yapıldı