PUBG Lite | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kısa sürede Türkiye’de ve tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan biri haline gelen PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) yeni versiyonu olan PUBG Lite ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. PC versiyonunun ortalamanın üzerinde sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyması ve ücretli olması nedeniyle mobil versiyonunun gölgesinde kalan oyun, PUBG Lite olarak daha düşük sistem gereksinimlerinde üstelik ücretsiz olarak oynanabilmekte.

Grafik, kurgu ve oyun içi mekanikleri olarak standart versiyonla hiç bir farkı bulunmayan PUBG Lite ilk olarak Tayland’da test edilmekte. İçerik yönünden belirli kısıtlamalar ile çıkan bu sürümde sadece 3. şahıs kamera açısı (TPS) seçilebilmekte. Açık beta sürecine Erangel ve Miramar haritalarıyla başlangıç yapan PUBG Lite‘ın ilerleyen süreçte diğer haritalarına da kavuşması bekleniyor.

Solo oyunun yanı sıra 2 kişilik ve 4 kişilik takımlar halinde de oynayabildiğiniz PUBG Lite, silah ve mühimmat içeriği olarak da standart versiyon ile birebir aynı. Son zamanlarda mobil versiyon için çıkan simülatör alternatiflerinin önüne geçmesi beklenen bu adım ile ortalamanın altında sistemli bilgisayara sahip olan oyuncular da hiç bir ücret ödemek zorunda kalmadan PUBG‘yi bilgisayarlarından oynayabilecek.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Core i3 2.4 GHz
Bellek: 4GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Core i5 2.8GHz
Bellek: 8 GB
HDD: 4GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870Yorumlar

17 yorum yapıldı
Yorum Yaz!