PUBG | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli tecrübeli oyun stüdyosu Bluehole tarafından Unreal 4 oyun motoru geliştirilen PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds), Türkiye ve Azerbaycan’ın yanı sıra MENA bölgesinde PUBG Corporation yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Yenilikçi oyun kurgusuyla dikkat çeken oyunun en önemli özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğiyle yayımlanması.

Açlık oyunlarında olduğu gibi hayatta kalma mücadelesi içerisinde olduğunuz PUBG‘da bir hangarın içerisinde gözlerinizi açıyor ve birden kendinizi sizi hedefe ulaştıracak olan uçağın içerisinde buluyorsunuz. Haritada yer alan stratejik noktalardan birini seçtikten sonra uçaktan atlıyor ve paraşüt ile belirlediğiniz noktaya iniş yapıyorsunuz. Toprağa ayak bastığınız andan sonra ise hayatta kalma mücadeleniz başlıyor!

Her oyuncunun eşit şartlarda başladığı PUGB‘da haritada ilerledikçe “loot” adı verilen yöntem sayesinde araç anahtarlarından ekipmanlara, silahlardan yardımcı ürünlere kadar bir çok eşyayı bulup kullanabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Etraftaki terk edilmiş binalardan zırh, bomba, kask, tabanca ve tüfek gibi hayatta kalmanızı sağlayacak eşyalar toplayabilir ve binaları çatışmalarda siper olarak kullanabilirsiniz.

PUBG’nin ücretsiz PC versiyonu olan PUBG Lite’ı indirme sayfasına buradan geçiş yapabilirsiniz.

Tencent tarafından geliştirilen resmi uygulaması Tencent Gaming Buddy ile PUBG mobile versiyonunu ücretsiz olarak klavye mouse ile bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

PUBG mobil ve PUBG mobil lite versiyonunu Android oyun sayfasından indirebilirsiniz.

PUBG Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 7, Wind 8.1, Win 10
İşlemci: Intel Corei3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 6 GB
HDD: 30 GB 
Ekran Kartı: Geforce GTX 660 2GB / Radeon HD 7850 2GB
Direct X: 11.0
İşletim Sistemi: Win 7, Wind 8.1, Win 10
İşlemci: Intel Corei3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 6 GB
HDD: 30 GB 
Ekran Kartı: Geforce GTX 660 2GB / Radeon HD 7850 2GB
Direct X: 11.0
PUBG Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

43 yorum yapıldı
Yorum Yaz!