DarkOrbit | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

Almanya merkezli oyun geliştiricisi Bigpoint tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu DarkOrbit, oyuncuları uzayın derinliklerinde yeni gezegenleri keşfetmeye ve zorlu savaşlara katılmaya davet ediyor.

Uzayın hakimiyetini ele geçirmek isteyen şirketlerden birine dahil olarak tek başınıza veya ittifakınızla birlikte gelecek için savaşın. Sahip olduğunuz uzay gemisini hem görsel hemde donanımsal olarak geliştirebildiğiniz oyunda tamamen özelleştirilmiş gemilerle keşiflere çıkabilir, yapacağınız bilimsel araştırmalar ile saldırı ve savunma birimlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Yapay zekaya karşı yapılan PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyuncular ile PvP savaşları da yapabildiğiniz DarkOrbit‘te, ham madde kaynaklarını ele geçirin, seviyenizi yükseltin ve sahip olduğunuz Starjet’i en iyi şekilde geliştirerek son teknoloji saldırı ve savunma silahlarıyla donatın.

İlgili Haberler


Yorumlar

25 yorum yapıldı
 • ali says:

  Yuh 1 oyun 8 yıl oynanırmı Emircan

 • ali says:

  Telefona indirebilirmiyim bu oyunu sürümü varmi telefon için

 • Ayberk says:

  Oyun paraya dayalı değil zamana dayalı bilmeden konuşmayalım önce yorum yapanlar. Oyunu oynayamıyorsanız başkalarına engel olmayın… 1buçuk senedir oynuyorum harcadıgım para sadece premium için aylık 12 TL onuda ilk 4-6 aydan sonra istegine baglı olarak alıyorsun. Şuan sıram 94 ve hiçbir para takviyesi yapmadan herşeyim yerli yerinde zamanınız varsa oynarsınız en iyi zaman geçirten oyun

 • emirtaha says:

  ben yeni geldim

 • erdal says:

  oyun güxel zamanın bol da paran varsa oyna oynayarak gemi donatırım diyosan hiç başlama bu oyun paraya dayalı bir oyun