Bleach Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

GoGames tarafından yayımlanan Bleach Online, tarayıcı üzerinden oynanabilen RPG ögelere sahip bir macera/savaş oyunudur. Adını ve hikayesini 2004 yılında Tite Kubo tarafından kaleme alınan bir manga serisi olan Bleach’ten alan Bleach Online‘da insanların dünyasına gönderilen kaptan komutan Yamamoto’nun rehberliğinde Ichigo (serinin ana karakteri) ve arkadaşlarıyla tanışarak kötü ruhları yok etmeye çalışıyorsunuz.

Dizisinde olduğu gibi oyunu da anime/manga çizimlere sahip olan Bleach Online‘ın ana kahraman ve yan karakterlerinde de orjinaline bağlı kalınmış. Ghost Blade, Spirit Blade ve Kido olmak üzere farklı yetenek ve hikayeye sahip 3 ayrı karakter sınıfı sunan oyunda her sınıf için kadın ve erkek karakter seçmenize izin veriliyor. Karakterinizin saç, kıyafet ve yüz ifadesi gibi temel özelliklerine müdahale edemeseniz de size yardım etmekle görevli olan sekreterinizin bu özelliklerini değiştirmenize izin veriliyor.

Anlık olarak çok sayıda ödüllü etkinlik ve günlük görevleriyle cömert hediyeler dağıtan Bleach Online, yetenek ve partner sistemiyle kendi stratejinizi oluşturmanıza olanak tanıyor. Ana karakteriniz dışında savaşlarda destek veren yan karakterlere de sahip olabildiğiniz oyunda, bu karakterleri istediğiniz gibi konumlandırarak savaş pozisyonunu belirleyebiliyorsunuz.

Bleach Online‘da ana karakteriniz ile birlikte yan karakterlerinize takı, silah ve çeşitli aksesuarlar takabilir, böylece saldırı, savunma ve özel yeteneklerin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Bleach Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!