Eredan ITCG | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

1 milyondan fazla kayıtlı, binlerce online oyuncuya sahip eğlenceli ve sürükleyici olan Eredan; flash tabanlı, manga çizimlere sahip, karikatür tadında keyifli bir online kart oyunudur.

Oyunun başlangıcında sizi karşılayan rehberiniz’in hediye ettiği ilk dövüşçü kartı (Lucyan) ile düellolar yapıyor ve exp. (tecrübe puanı) kazanarak seviyenizi yükseltiyorsunuz. Galip geldiğiniz maçların sonucunda yeni yetenek kartlarına sahip olup her level yükselişinde çeşitli özellikler ve dövüşçü kartları kazanabiliyorsunuz.

Her dövüşçü kartı üzerinde o dövüşçünün ırk, sınıf ve grup özelliklerini gösteren bölümler ve bu özelliklere göre değişen zeka, saldırı, savunma ve hayat enerjisi değerleri yer alır. Bulunduğunuz seviyeye göre kullanmaya hak kazandığınız yetenek kartlarından rastgele 5 tanesi düellodan önce ekranın altında sıralanır, rakibinizin zeka, saldırı, savunma ve hayat enerjisine göre en uygun kartı seçerek düelloya başlayabilir, düello bitiminde kullanmak istemediğiniz kartlardan 1 veya 2 tanesini atarak yeni kartlar açılmasını sağlayabilirsiniz

Eredan ITCG Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı