Survarium | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kiev merkezli oyun şirketi Vostok Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Survarium, RPG özelliklerini de barındıran bir MMOFPS oyunudur. Oyun piyasasına kazandırdıkları S.T.A.L.K.E.R. isimli oyunla önemli bir başarı elde eden GSC Game World’den ayrılan tecrübeli bir ekibin kurmuş olduğu Vostok Games, faaliyete başladığı 2012 yılından bu yana Survarium üzerinde çalışıyor.

Yaşanan nükleer felaket sonrasında eko sistemi bozulmuş bir dünyada geçen Survarium‘da çıldırmış vahşi hayvanlar, ölümcül tuzaklar ve tehlikeli bitkiler gibi bir çok anormal içerik sizi bekliyor. Sürükleyici bir hikaye ve etkileyici bir atmosfere sahip olan oyun gerçekçi mekanikleriyle de oyuncuların beğenisini toplamış durumda. Çatışma veya herhangi bir aksiyon sonrasında (tuzağa yakalanma, yüksekten atlama vs.) aldığınız hasarın yerine göre karakterinizin zorluk çekmesi ise oyunun gerçekçiliğini bir adım daha ileriye taşıyor.

PvP yönüyle de dikkat çeken Survarium‘da şu an için 2 farklı PvP modu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi klasik takım çatışması şeklindeyken diğeri; çeşitli parçaları toplayıp merkez üssünde bir araya getirerek korumaya alma şeklinde kurgulanmış.

Tıbbi ve teknik becerinin yanı sıra hayatta kalma teknikleri ve silah kullanma yeteneği gibi bir çok konuda karakterinizi uzmanlaştırabilir, bu sayede Survarium‘daki ölümcül tehditlere karşı daha dayanıklı olarak zorlukları aşabilirsiniz.

Survarium Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

12 yorum yapıldı
  • Halit says:

    Merhabalar. Find A Match butonuna bastığımda geri sayım bile yapmıyor. Shootin Grounda bile gidemiyorum. 2 gün önceye kadar oynayabiliyordum level 2 oldum. Fakat artık savaş alanı dahil hiç bir haritaya giremiyorum. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

  • koray says:

    ben savaşa gidemiyorum

Yorum Yaz!