Blade & Soul | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi NCSoft tarafından geliştirilen Blade & Soul, free2play modelde hizmet veren bir MMORPG oyunudur. Asya dövüş sanatlarının ağırlıklı olarak işlendiği oyunda iki düşman oluşumdan birine katılarak bitmek bilmeyen hakimiyet mücadelesine dahil oluyorsunuz.

Uzun bir geliştirme ve kapalı beta test sürecinden geçen Blade & Soul‘ul Avrupa versiyonu, kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda sürekli geliştirilerek büyümeye devam ediyor. Ocak 2016 itibariyle final yayınına başlayan oyunda devasa büyüklük ve etkileyici atmosfere sahip bölgeler sizi bekliyor.

Gon, Lyn, Yun ve Jin olmak üzere benzersiz karakteristik özelliklere sahip 4 ayrı ırk seçimi sunan Blade & Soul‘da; Yun ırkında sadece kadın cinsiyet seçeneği yer alırken diğer ırkların tamamında kadın ve erkek cinsiyet seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Blade Master, Destroyer, Summoner, Force Master, Kung Fu Master, Assassin ve Blade Dancer isimlerinde her biri eşsiz dövüş sanatları ritüelleriyle güçlendirilmiş farklı zorluk derecelerinde 8 karakter sınıfından dilediğinizi seçerek sahip olduğunuz yeteneklerde uzmanlaşabilir ve Blade & Soul‘un kanlı savaşlarında yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Blade & Soul Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel Dual Core / AMD Athlon 64X2
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) 32bit
RAM: 3GB
Ekran Kartı: Geforce 8600GT / Radeon HD4600
HDD: 22GB
İşlemci Intel: Quad Core / AMD Phenom II X4
İşletim Sistemi: Win7 (64bit)
RAM: 4GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 8800GT / Radeon HD4850
HDD: 22GB ve üzeriYorumlar

3 yorum yapıldı
  • samuray says:

    Kardeşim türklerin gücü bu oyuna yetmez sunucu kirası zaten 19 mılyardan başlıyor

  • hasan says:

    Nerde Bizim Türk Yayıncılar Dedin Kardeşim Yanlış Anlamadım Demi Bizim Türk Yayımcılar Dediğin BUNA BENZER TIRNAK İÇİNDE ”’ YULGANG 2 ”’ OYUNUNU YÖNETEMEYEN TÜRK YAYINCILARI KESİNLİKLE BU OYUNU ALMASIN

  • soul says:

    nerde bizim türk yayımcılar, alın böyle oyunları da biz de oynayalım 🙂