Duelyst | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Blizzard ve Insomniac Games gibi büyük oyun şirketlerinde görev almış tecrübeli bir ekip tarafından kurulan Counterplay Games oyun stüdyosunun geliştirdiği ve Bandai Namco tarafından yayımlanan Duelyst, free2play modelde hizmet veren koleksiyon kart oyunudur.

Sıra tabanlı oyun yapısına sahip olan Duelyst, zengin kart seçeneği ve haritalarında yer alan taktiksel noktalarıyla gerçek zamanlı strateji keyfini en üst düzeyde yaşayabilmeniz için kurgulanmış. Sadece tek oyuncuya tek oyuncu olacak şekilde müsabakalar düzenlenebilen oyunda, hem gerçek oyuncular ile kozlarınızı paylaşabiliyor, hem de görev sistemini kullanarak yapay zekaya karşı savaşabiliyorsunuz.

Oyun sırasında açılan minion ismindeki yardımcı savaşçı kartlarınızı haritanın stratejik yerlerine konumlandırarak taktiksel üstünlük sağlamalı ve rakibinizin hamlelerini değerlendirerek gelebilecek saldırılara önceden önlem almalısınız. Her biri farklı yetenek, saldırı ve savunma değerlerine sahip olan kartları doğru zaman ve yerde kullanmak, kaybetmek üzere olduğunuz bir savaşı kazanmanızı sağlayacak kadar büyük öneme sahip.

350’nin üzerinde kart seçeneği sunan Duelyst‘te minionların dışında saldırı ve savunmanıza takviye sağlayan yardımcı kartlar da bulunmakta. Özellikle son vuruşlarda oyunun kaderini değiştirebilen bu kartların faydaları, yüksek seviyelerde daha da artıyor.

Duelyst Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit 
İşlemci: 1.5Ghz dual-core veya i5 
RAM: 2 GB
HDD: 1 GB 
Ekran Kartı: Open GL 3.1+ Compliant 
İlave Notlar: 720p, 16:9 desteği
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit 
İşlemci: 2.0 Ghz dual-core veya i5+
RAM: 4 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 600 2GB+
İlave Notlar: 1080p, 16:9 desteğiYorumlar

Henüz yorum yapılmadı