ELOA | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
ELOA Poster
ELOA Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
Webzen, ELOA oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Webzen oyunları.

NPICSoft tarafından geliştirilen ve yayın hakları şu an için sadece Webzen’de bulunan ELOA (Elite Lord of Alliance); kendine has tarzı olan bir aksiyon MMORPG oyunu. Hack’n’Slash türüne dahil olan oyun anime tarzı grafiklere ve izometrik kamera açısına sahip.

Zindanlar, tarlalar ve köyler gibi çeşitli bölgelerin yer aldığı devasa büyüklükte açık dünya haritada baskınlar yapıp doyasıya dayak atabilirsiniz.

ELOA‘daki farklı ve cezbedici özelliklerden birisi de üzerinizde 3 farklı silah taşıyabilmeniz. Rakibinize göre silah seçimi yaparak savaşı lehinize çevirebilir, silah çeşidinin verdiği rahatlıkla oyunda özgürce hareket edebilirsiniz.

ELOA‘da Naru, Kartu, Liru ve Sapiens olmak üzere farklı görünümlere sahip 4 ayrı ırk ile Blood Knight, Assassin Warrior, Psychic, Mage ve Sniper aında benzersiz yeteneklere sahip 5 ayrı sınıfın yer alıyor. RPG’lerin olmazsa olmazı pet sistemine de sahip olan ELOA; gelişmiş bir kostüm sistemine sayesinde de oyuncuların karakterini bir çok yönden özelleştirmesine imkan veriyor.

Feee2play modelde hizmet veren ve şu an için İngilizce dil desteğine sahip olan ELOA, aksiyonu seven RPG tutkunlarının ve anime hayranlarının fazlasıyla zevk alacağı keyifli bir oyun.

ELOA Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: WINDOWS XP, Vista, 7
İşlemci: Intel Pentium Core i3
RAM: 2GB ve üzeri 
HDD: 3GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 9800 GT ve üzeri
Direct X: 9.0 ve üzeriYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!