Eternal Magic | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2006 yılında kurulan Çin merkezli internet şirketi Duoyi tarafından kendi oyun motorları olan Duoyi 3D ile geliştirilen Eternal Magic, tecrübeli oyun şirketi 101xp yayımcılığında oyun severler ile buluşan bir MMORPG oyunudur.

Knight, Gunslinger, Spellblade, Priest, Mage ve Assassin olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip toplam 6 karakter sınıfına sahip olan oyunda her sınıf için kadın ve erkek karakter seçimi yapılabiliyor. Gelişmiş bir yetenek sisteminin (skill) yer aldığı oyunda her sınıf için 5 farklı yetenek ağacı bulunmakta.

PvP yönüyle de dikkat çeken Eternal Magic‘de lonca savaşları, bireysel savaşlar ve devasa krallık savaşlarının yanı sıra MOBA savaş modu da yer almakta. PvE’de ise farklı zorluklarda zindanlarıyla dikkat çeken oyunda lvl 18+, lvl 60+ ve lvl 65+ olmak üzere 3 farklı zindan sınıfı yer alıyor.

Klasik RPG özelliklerinin yanı sıra konut, evlilik ve statü gibi özelliklere de ev sahipliği yapan Eternal Magic‘te 50. seviyeye ulaştığınızda kendi evinize sahip olabilir ve evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilirken, ruh ikizinizi bulup dünya evine girebilirsiniz. Oyuna sağladığınız katkıya göre ünvan sahibi olma şansı tanıyan Eternal Magic, evcil hayvan sistemiyle de savaşlar da takviye almanızı sağlıyor.

Eternal Magic Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!