Jadde | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Jadde Poster
Jadde Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1305

Önemli Uyarı
GameTürk, Jadde oyununun tüm hizmetlerini 08-11-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameTürk oyunları.

Türkiye’de bir dönem GameTürk tarafından yayımlanan online dans oyunu Jadde, Snail Games ile yayın hayatına devam ediyor. Orjinal adı 5Street olan oyun Türkiye’de yayına başlayan ilk online dans oyunu ünvanına sahip. 3 boyutlu sosyal bir ortamda birebir veya guruplar halinde dans müsabakaları yapmanıza imkan tanıyan Jadde, haritaları ve kapsamlı karakter yapılandırma seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Her dans oyununda olduğu gibi belirlenen bir şarkı eşliğinde ekrana gelen komutları yön tuşları ve boşluk tuşunu kullanarak hatasız tamamlamaya çalışıyor ve başarı oranınıza göre puan ve tecrübe elde ediyorsunuz. Jadde‘de düzenlenen Suçlu Kim, Evliler Yarışıyor gibi etkinlikler sayesinde verilen farklı görevleri yerine getirerek hem çeşitli ödüller kazanabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda her karakterin kendine ait bir evi bulunuyor ve bu evi istediğiniz şekilde kendi zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Evlilik sisteminin de bulunduğu Jadde‘de kendinize bir eş bularak oyundaki diğer karakterlere göre daha avantajlı duruma gelebilirsiniz.

Jadde Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.4 Ghz Intel P4 veya üzeri
RAM: 2 GB
HDD: 2.5 GB
Ekran Kartı: Direct x 9 VGA uyumlu
İşletim Sistemi: Windows XP/ Vista /Win 7
İşlemci: 2.4 Ghz Intel P4 veya üzeri
RAM: 2GB RAM
HDD: 2.5 GB
Ekran Kartı: Video belleği; 256MB (DDR2/DDR3)
Jadde Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

44 yorum yapıldı
Yorum Yaz!