Land of Chaos Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 2] /*Google DFP*/
K
Land of Chaos Online Poster
Land of Chaos Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 183

Önemli Uyarı
Alaplaya, Land of Chaos Online oyununun tüm hizmetlerini 01-01-2012 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Alaplaya oyunları.

Danal Games tarafından geliştirilen ve Alaplaya tarafından yayımlanan MMORPG oyunu Land of Chaos Online (LOCO) zengin karakter seçeneği, etkileyici skilleri ve kolay oynanabilirliğiyle dikkat çekiyor. LOCO‘daki birbirinden farklı hero’ların rollerine bürünüp onların becerilerini birleştirerek kendi stratejinizi belirleyebildiğiniz LOCO, farklı oyun tasarımıyla öncü bir LOCO, görkemli oyun karakterleri ile oyuncuların kendi güçlü kişiliklerini yansıtmasına fırsat tanıyor.

Land of Chaos Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP or Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz
RAM: 1 gb
HDD: 12 gb
Ekran Kartı: Shader Model 2,  128 mb
İşletim Sistemi: Windows XP or Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.6 GHz
RAM: 2 gb
HDD: 12 gb
Ekran Kartı: Shader Model 2, 256 mb
Toplam Kaydolma Sayısı : 12.560
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 19.325


Yorumlar

60 yorum yapıldı
 • S0Nkral41 says:

  Evet arkadaşlar ilerleme devam ediyor sitemiz açılmış bulunmaktadır http://tadar.lt-games.ru/#close şimdilik oyun kapalı ama açık alfa testini dört gözle bekliyoruz…

 • Barbaros says:

  bu oyunu yılardır beklıyordum hayatımdakı en guzel gelısme sanırım nerden ındırıcez acılanı ? kım satın aldı bıde ?

 • Eren says:

  Arkadaşlar oyun kesin olarak 22 mayıs tarihindemi açılacak kesin bilgi var mı ?

 • Erdem K. says:

  Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar. Ben bu oyunun ne zaman açılacağını niye kapatıldığını hep araştırdım ve bir sonuca varamadım. 22 Mayıs 2015’de açılacağı kesin mi? Kesin bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  • LOCOGuven says:

   Aleykum Selam; Üstadım,

   Oyunun kesin bir açılma tarihi bulunmamakta, ama oyunu yeniden düzenleyen kişiler, Sonbahar’dan bahsediyor. çalışmalarının devam ettiğini söylüyor.

  • Erdem K. says:

   Teşekkür ederim 🙂 very mery bell oynamayı cok özledim

 • myk07 says:

  Vay be ne günlerdi diyorum 🙂

 • efsaneizmitli says:

  hahaha sen ve bana zopa atmak imkansızı istemekle aynı 😀

 • efsaneizmitli says:

  evet 22 si ama mayısın 22 si :))) 3 ay var ortalama 🙂

 • S0Nkral41 says:

  Son birkaç gün içide vk sitesinde loconun açılması ile ilgili birkaç gelişme hakkında bilgi verilerek ortaya (benim anladığım kadarıyla) 22 diye bir sayı atıldı yorumlarda baya tartışılmış 2022 mi (tabi ki değil), yoksa bu ayın 22 simi falan diye ama ortada birşeyler dönüyor daha iyi çevirebilecek bir arkadaşımız varsa lütfen siteye bakıp bize de haber versin ama benim tahminimce az kaldı…!
  (22 şubat %75 diyebilirim) Hepinizi oyunda görmek üzere…

 • efsaneizmitli says:

  ilgilenebilcek arkadaşlar varsa facebook üzerinden loco isminin de geçtiği bi sayfa kurulup eskiden oynayan arkadaşların toplanmasını ve oyununun hazırlanış sürecinde bilgi alışverişi ve paylaşımı yapılması güzel olabilir.

 • S0Nkral41 says:

  Açılmasına sevindim fakat son çıkan şu saçma 3 – 4 heroyu düzeltirler umarım 😀

 • MuhtarxTR says:

  Hadi inşallah özletti kendini Loco

 • SiyahPapatya says:

  Merhaba arkadaşlar, yazdığım mesajın üstünden 10 gün geçmiş bulunuyor ve bazı yeni haberlerim var. Bazı şeyleri tam olarak açıklığa kavuşturamadığımdan korkuyorum ve aklınızdaki soru işaretlerini elimden geldiğince çözüme kavuşturmaya çalışacağım.
  Loco üzerinde şuan 40 civarı kişi çalışmakta, telif haklarıyla ilgili olan davayı aylar önce kazandılar ve bu yüzden oyunu tekrar açabilmiş bulunuyorlar. Yani kapanmayacak. Fakat oyunu açık beta haline getirebilmeleri için Loco üzerinde biraz daha çalışmaları gerekiyor. Telif haklarında uymaları gereken bazı kurallar mevcut. Bunlar arasında oyunun motoru, arayüzü, karakterlerin hikayeleri ve oyunun tüm görsel öğelerini yeniden yazmak/yapılandırmak zorunda olmaları. Bir nevi oyunu 0dan yapıyorlar. Bu tabii ki kolay bir olay değil, bunun üzerinde yaklaşık olarak 5 aydır çalışıyorlar. Bu sene içinde açılacağına söz verdiler, benim beklentim yaza doğru tamamlanması ve oynanabilir hale gelmesi. Bahsetmek istediğim başka bir husus ise daha önceden belirttiğim yeni saldırı animasyonları. Bunları B tokenlere ekleyeceklerini sanıyordum fakat bu konuda yanlış fikir yürütmüşüm. İşin aslı, dediğim gibi görüntüyü ve oyun motorunu değiştirmeleri gerekiyor. Bu yüzden kendileri yeni saldırı animasyonları ekliyorlar. Bunlar eski C token saldırı animasyonlarının yerine geçecek. Fakat endişelenmeyin, sadece renk/ışık efektleri değişti, bütün vurma ve karakterin duruş animasyonları aynı. Karakterlerin hikayelerinde de tamamiyle değişiklik olacak. Yeniden yazılmaları gerekiyor, fakat eski karakterlere benzer hikayeler olacağını söylediler. Ayrıca karakterlerin dış görünüşlerini de biraz değiştirmeleri gerekiyor. Yani Atinimiz atin olarak kalmayacak. Fakat dediğim gibi saldırı animasyonları aynı, oyun içi itemlerin de şekli değişecek fakat özellikle tamamiyle aynı kalacak. Yeni haritalar eklemeyi düşündüklerini de belirttiler. Colesseum of Gloryi baştan sonra düzelttiler ve oynanabilir hale geldi eskisi gibi oldu. Ayrıca oyunun ismi LOCO değilde TADAR: Aweakenning of Darkness olarak geçecek bu da ayrı bir ayrıntı olarak dile gelmiş olsun böylece. Yazdıklarımla kafanızı umarım karıştırmamışımdır, uzun hikayenin kısası, oyundaki karakterlerin görüntüleri biraz değişecek fakat tüm oyun sistemi, oyun içinde alınan itemlerin fiyatlarından tutun da özelliklerine varıncaya kadar aynı kalacak. Başka bir gelişme olunca burada yine paylaşımda bulunacağım, oyunun açılma tarihi henüz kesinleşmedi. Bu kadar bekledik, biraz daha bekleyebiliriz diye düşünüyorum, yaptıkları işi uzun tutsunlar fakat düzgün yapsınlar kanaatindeyim. 🙂

 • TRmaskeTR says:

  bakıyorumda Proteam hep burda:) güven, efsaneizmitli, hayırsız, pixelles:)İnsallah açılırda o güzel oyun günlerimize döneriz..loco kapandı kapanalı çok araştırdım baktım ümit yok lol oynadım biraz ama yok abi insanı sinir etmekten başka bisey değil lol şuan loco nun yerini tutan hiçbir oyun yok..umarım bu güzel oyunu harcamazlar.. siyahpapatya sen evodan sonra bırakmıştın diye biliyorum baya bi haksızlığa uğramıştın devam ettiğini bilmiyordum. sende yabancı dil iyi araştırıp güzel haberler bulmanı umuyorum:)

  • SiyahPapatya says:

   Evet, evolution geldiği zaman bıraktım. Sadece 2 oyun oynayıp birdaha giriş yapmamak üzere yemin etmiştim. Haksızlığa sadece ben değil, tüm C token ve emek harcayanlar uğradı. Galiba guild isimlerini belirttiğimde devam ettiğimi sandın. Ben Evolution öncesinden bahsediyordum. Oyunu bırakınca Muharebe üyeleri kendi aralarında yeniden guild kurdular diye biliyorum aynı isim ile, Evolution sonrası ile bir bağlantım yok maalesef. 🙂

 • UMUT says:

  Ellan Rhineford’u özledim ya la

  Bari oyunu 1 saat açın ellan rhineford oynuyayım çok özledim

  • Pixelles says:

   Müziği bile beni duygulandırıyor. En az yüz kişi mi diyorsun ben daha fazla diyorum. Yaza kadar abuk subuk oyunlar oynamaya devam. irene’mi özledim. Ellen, stella hepsini özledim. Kinght oynayıp bırakamayan eskinin gençleri ama şimdinin yaşlıları gibi bizde loco oynayıp doyamayan eskinin gençleri şimdinin yaşlıları oluyoruz. 🙂 Yaz mı açılır sonbahar mı bilmem adam akıllı açılsın da biz bekleriz. Zaten evodan sonra çoğumuzun oynamadığını düşünüyorum. Kaç yıl geçmiş hala bekliyoruz üç beş daha dediğiniz nedir ki?

 • HAYIRSIZ says:

  Üstad çok teşekkür ederim tüm bekleyenler adına bu güzel haberi bize ulaştırdığın için ayrıca oyunkayıt.com ailesinede teşekkürler vesileleri dolayısıyla 🙂 yıllar geçti üstünden hala videolarını izlerken oynadığımı sanıp klavyeye basıyorum 🙂 Daha güzel haberlerini bekliyo olcaz sevenleri olarak 🙂

  • UMUT says:

   Bir oyun kapandığı halde bu kadar takip edilmesi gerçekten olağan üstü bir şey

   LOCO o kadar müthiş bir oyundu ki 2-3 sene öncesinde kapanmasına ramen oyunu bu gün açsalar en az 100 kişi geleceğinden eminim