Life is Feudal: MMO | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Life is Feudal: MMO Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Life is Feudal: MMO
69.00 TRY
-
Steam Life is Feudal: MMO
329.99 ARS
-
Steam Life is Feudal: MMO
1199.00 RUB
-
Steam Life is Feudal: MMO
57.99 BRL
-
Steam Life is Feudal: MMO
29.99 USD
-

Bitbox Ltd tarafından Torque 3D oyun motorunun modifiye edilmiş hali olan Feudal Engine oyun motoru ile geliştirilen Life is Feudal: MMO (LiF MMO), her biri 10000 oyuncuyu destekleyen devasa dünyalarda geçen MMO oyunudur. Adından anlaşılacağı üzere Orta Çağ dönemini konu alan LiF MMO‘da dönemin zorlu şartlarında bir taraftan hayatta kalmak için mücadele ederken bir taraftan kendi beyliğinizi kurup büyüyerek krallık olma yolunda mücadele edeceksiniz.

21km x 21km büyüklüğündeki Abella dünyasında gece-gündüz ve iklimsel farklılıkların gelişiminizi etkilediği oyunda bulunduğunuz bölgenin bitki örtüsüne göre yetiştirebileceğiniz ürünler ve çevreden toplayabileceğiniz doğal kaynaklar değişiklik göstermektedir.

Çevrenizdeki kayaları, ağaçları keserek kaleniz için uygun bir yer hazırlayabilir, toprağı kazarak ve işleyerek sağlam yapılar elde edebilirsiniz. Halkınızın ihtiyaçlarını giderebilmek ve ordunuzu büyütebilmek için kaynaklarınızı çoğaltmalı, üretim yapmalı ve rakiplerinizi yağmalayarak ganimet elde etmeniz gerekmektedir.

Savaşlardan daha az zararla kurtulabilmek ve düşmanlarınıza karşı ayakta kalabilmek için Life is Feudal‘de diplomasi yeteneğinizi konuşturarak dostlar edinebilir, ekonomik gücünüz ile hem bölgedeki hakimiyetinizi sürdürüp hem de yeni bölgelerde keşiflere çıkabilirsiniz.

Life is Feudal: MMO Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5 / AMD Phenom II X4 2.5 GHz
Bellek: 8 GB
Depolama: 50 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970
DirectX: Sürüm 12
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7 3.0 GHz
Bellek: 16 GB
Depolama: 90 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 980 / Radeon RX 480/li>
  • DirectX: Sürüm 12

  • 

    Yorumlar

    Henüz yorum yapılmadı
    Yorum Yaz!