Point Blank Yok Etme ve İmha Görevi Taktikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!


Merhaba, bu yazımda Point Blank Yok etme ve İmha görevlerinin özellikleri, diğer görevlere göre avantaj ve dezavantajları ile oyun esnasında dikkat edilmesi gereken bazı durumlardan bahsedeceğim.

Yok Etme Görevi (Aktif Değil)

Bu görevler aslında acemiler için uygun pek değildir. Zaten oynadıkça sizler de göreceksiniz ki, burası Point Blank’ın ekmek teknesi ;). Bu bölgeleri iki amaçla kullanabilirsiniz.

Öncelikle yok etme görevine girecekseniz direkt ayarlara bakın. Eğer takım dengesi yoksa güçlü takıma geçebiliyorsanız geçin, geçemiyorsanız çıkmanızdxa fayda var, yoksa hüsrana uğrayabilirsiniz.

Bu bölgeleri Kill/Death kasmak için kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek rütbeliler bu bölgelerde karşı tarafın hedefine saldırmaktan başka iş yapmazlar. Bu oyuncuları öldürerek çok yüksek Kill/Death oranları yapabilirsiniz. Tabi bunu yaptığınızda karşı takımdan hakaret dolu mesajlar alabilirsiniz 🙂 Fakat bu şekilde yüksek miktarda puan ve Exp kazanamazsınız.

Sadece karşı tarafın hedefine saldırırsanız bir süre sonra hedef primi kazanacaksınız. Bu şekilde sadece hedefe saldırarak yüksek miktarda Exp kazanırsınız (Puan kazanamazsınız).

İmha Görevi

Burada oynayacağınız haritalar TDM’ler ile aynıdır. Fakat burada öyle rakibin üstüne koşarsanız çabucak ölürsünüz. Aynı zamanda burada rakibin doğuş yerinden korkmanıza çok gerek yok. Zaten bu bölümler nadir oynandığı için ve az exp getirdiği için belki de hiç oynamak istemezsiniz.

Point Blank Yok Etme ve İmha Görevi Taktikleri Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

13 yorum yapıldı
Yorum Yaz!