Quake Champions | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Saber Interactive ile id Software işbirliğiyle geliştirilen ve Bethesda yayımcılığında oyun severler ile buluşan Quake Champions, efsane serinin 5. oyunu olma özelliğini taşıyor. FPS türünün öncülerinden sayılan oyun önceki versiyonlarında olduğu gibi hızlı oyun mekaniklerine ve kendine özgü içeriklere sahip.

Quake 3 Arena’dan tanıdığımız Sorlag, Ranger, Visor ve Anarki gibi karakterlerin de yer aldığı Quake Champions‘da ekibe yeni katılan karakterler de yer almakta. Q3’ten farklı olarak her karakterin kendine has yeteneği bulunan bu versiyonda bazı karakterler düşük defansa karşılık daha yüksek yaşam gücü ya da yüksek hareket hızına sahipken bazı karakter de kısa süreli görünmezlik gibi taktiksel yeteneklere sahip olabiliyor.

Maçlardaki performansınıza göre kazandığını oyun paralarıyla yeni karakterler açabiliyor ve sahip olduğunuz karakterlerin görünümünü özelleştirebiliyorsunuz. Oyun sırasında karakter değişimine de izin veren Quake Champions, eski versiyonlardan farklı olarak silah seçimi yapmanıza ve seçtiğiniz silahları özelleştirmenize olanak sağlıyor.

Deathmatch, Team Deathmatch ve Sacrifice olmak üzere 3 farklı mod ile kapatı betaya başlangıç yapan Quake Champions ilerleyen zamanlarda yeni mod ve karakterleri oyuna dahil etmeyi planlıyor. Özellikle Quake 3 Arena tutkunlarını mest edecek olacak olan yeni versiyonu bu güne kadar FPS oyunlarıyla yolu kesişen herkesin denemesinde fayda var.

Quake Champions Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!