Redwater Hills | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Redwater Hills Poster
Redwater Hills Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 20

Önemli Uyarı
GameSpree, Redwater Hills oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameSpree oyunları.

Berlin merkezli oyun yayımcısı GameSpree tarafından yayımlanan Redwater Hills tarayıcı üzerinden oynanabilen zombi temalı bir savaş/strateji oyunudur. Gamescom 2014’te oyun severlerin beğenisine sunulan Redwater Hills basit arayüzü ve sade içeriğiyle karmaşadan uzak bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda zombilerin istila ettiği bir bölgede yer alan arazinizi çeşitli yapılar kurarak geliştirmeye çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça yeni yapılar inşa edebildiğiniz Redwater Hills‘de her yapıdan belirli sayıda inşa etme hakkınız bulunmakta. Bu sayıyı arttırmanızın yolu ise ana binanızın seviyesini yükseltmek.

Oyuna tek savaşçı ile başlasanız da kaynak ve para toplayarak savaşçı sayınızı arttırabilirsiniz. Farklı özellikleri bulunan bu savaşçıları şehrinizin savunmasında veya rakiplere saldırı esnasında kullanmanız mümkün. Oyundaki tek düşmanlarınız zombiler değil, sizinle aynı bölgede şehri bulunan diğer oyuncularla da savaşabiliyorsunuz. Bu sebeple şehrinize savunma birimleri kurmalı ve bu birimleri en doğru şekilde konumlandırmalısınız.

Her ne kadar az detay bulunsa da saldırı ve savunma birimlerinin nitelikleri sebebiyle doğru strateji uygulamak Redwater Hills‘de hayati önem taşıyor. Saldırı ekibinizi düşmanınıza göre seçmeli ve düşman savunma birimlerinin konumuna göre doğru noktalardan çatışmaya göndermelisiniz, aksi taktirde rakibinizden güçlü olsanız bile yenilmeniz kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca oyundaki koalisyon sistemi sayesinde diğer oyuncularla birlik kurabilirsiniz. Birliğe dahil olan oyuncular birbirine saldırı düzenleyemezken birlik bonusundan faydalanarak daha fazla kaynak üretebilirler.

Redwater Hills‘de ister çevrenizdeki zombi gruplarına ister diğer kullanıcıların şehirlerine saldırın aldığınız her galibiyet sonrasında en az bir adet özel eşya kazanırsınız. Tek başına hiç bir işe yaramayan bu eşyaları donanım (equipment) bölümünden bir araya getirerek bıçaktan roket atara, kasktan çelik yeleğe çok çeşitli saldırı ve savunma ekipmanlarına dönüştürebilirsiniz. Savaşçılarınıza takabildiğiniz bu ekipmanlar sayesinde uzun menzilli ve isabetli atışlar yapabilir, yüksek hasar verme ve düşük hasar alma gibi özellikler kazanabilirsiniz.

Yiyecek ve malzeme olmak üzere 2 temel kaynak üretebildiğiniz oyunda, 3. kaynak olarak altın kullanılmakta. Altını üretemiyor fakat görevlerden kazanabiliyor veya satın alabiliyorsunuz. Başlangıçta bol keseden hediye altınları akıllıca kullanarak Redwater Hills‘e iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Redwater Hills Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!