Riot Zone | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Riot Zone Poster
Riot Zone Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 129

Önemli Uyarı
Mail.ru, Riot Zone oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mail.ru oyunları.

Mail.ru Games’in tarayıcıdan oynanabilen askeri savaş/strateji oyunu Riot Zone; Polonya, Almanya ve İngiltere sunucularının ardından Türkçe dil desteğine sahip Türkiye sunucularıyla oyun severlerin beğenisine sunuldu. Acımasız ve güçlü bir diktatörün yönetimi altında bulunan Mirayna ismindeki kasabayı özgürleştirmeyi konu alan oyun karikatürize edilmiş çizimleriyle her yaştan oyuncunun dikkatini çekmeyi başarıyor.

Riot Zone‘a başlarken baş belası diktatöre isyan eden iki farklı oluşumdan birine dahil olmanız gerekiyor. Kırmızı Müttefikler ve Hükümdar Koalisyonu ismindeki bu oluşumların ortak amaçları Mirayna’yı özgürlüğe kavuşturmak olsa da izledikleri politika birbirlerinden farklılaşıyor. Kırmızı müttefikler Mirayna halkının yönetimi eline geçirmesini savunurken Hükümdar Koalisyonu olaya biraz daha ticari yönden bakıyor.

Her oyuncu Riot Zone‘a bir asker olarak başlıyor ve verilen görevleri yerine getirerek tecrübe, yetenek ve rütbesini arttırmaya çalışıyor. Aynı zamanda başarılı olduğunuz görevler sonucunda çatışmalarda kullanabileceğiniz mühimmat, silah ve kıyafetlerin yanısıra ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanabileceğiniz para (pezo) kazanıyorsunuz.

Emrinizde çatışmalara girmek üzere paralı asker satın alabildiğiniz Riot Zone‘da ekibinizde asker sayısını arttırarak oyundaki gücünüzü katlamanız mümkün. Hareketli savaş sahneleri, çok sayıdaki görevi ve mühimmat çeşitliliğiyle tarayıcı oyunu olduğunu unutturan Riot Zone keyifle oynayacağınız oyunlardan birisi.

Riot Zone Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 7.962


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!