Robocraft | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Merkezi İngiltere Portsmouth’da yer alan ve 5 kişilik bir arkadaş gurubu tarafından hayata geçirilen Freejam oyun şirketinin geliştirmiş olduğu Robocraft, RPG özellikleri taşıyan bir simülasyon oyunudur. Hayal gücünüze dayalı benzersiz savaş araçları üretebildiğiniz Robocraft‘ta farklı oyun modlarında gerçek oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapabilir ve geliştirdiğiniz araçlar ile diğer oyunculara ilham verebilirsiniz.

3 farklı garaja sahip olduğunuz oyunda robottan uzay mekiğine, helikopterden gemiye, görüntüsüne ve donanımına tamamen sizin karar verebildiğiniz toplam 3 ayrı araca sahip olabilir ve dilediğiniz araç ile istediğiniz savaşlara katılabilirsiniz. Karakter seviyeniz yükseldikçe yeni teknoloji parça ve silahlar alabilir, araçlarınızı daha dayanıklı ve daha fazla hasar veren savaş makinalarına dönüştürebilirsiniz.

Savaşlarda kazandığınız puanlar ile aracınızı büyütmek ve güçlendirmek için gerekli olan eşyaları alarak kendinize özel tasarımlarda benzersiz araçlar yapın ve rakiplerinizi şaşırtın. Takım ve bireysel savaş modlarının yanı sıra farklı konseptlerde harita seçenekleri barındıran Robocraft, gelişmiş özelleştirme sistemi sayesinde benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Robocraft Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1/10 
İşlemci: Intel dual core ve üzeri (SSE2 destekli)
HDD: 1GB
RAM: 4GB
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 Compatible GPU
DirectX: Sürüm 9.0c 
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1/10 
İşlemci: Intel dual core ve üzeri (SSE2 destekli)
HDD: 1GB+
RAM: 4GB+
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 Compatible GPU
DirectX: Sürüm 9.0c Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!