Tibia | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Almanya merkezli bağımsız online oyun geliştiricisi CipSoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Tibia 1997 yılından bugüne oyun severlere hizmet vermeye devam ediyor. Çok sayıda ülkeden bağlanan 300.000 aktif kullanıcıya sahip olan oyun 70’in üzerinde sunucuya sahip. Tibia görsellik anlamında günümüzdeki oyunlardan oldukça geri kalmış gibi gözükse de sürükleyici oyun hikayesi ve size ilk oyunları anımsatacak nostaljik yapısıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Ortaçağ dünyasında geçen oyunda mitolojik yaratıklar ve fantastik ögelerle sık sık karşılaşıyorsunuz. Ormanlar, piramitler, nehirler ve şehir merkezleri gibi çok sayıda farklı ortamın yer aldığı Tibia ‘da her RPG oyununda olduğu gibi karakterinizi çeşitli silah ve kıyafetlerle donatabiliyor, farklı mühimmat seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Oyuna kayıt olduğunuzda aynı hesap üzerinden birden fazla karakter oluşturabiliyorsunuz. Aktif kullanıcı ve sunucu sayısının fazlalığından dolayı oyundan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için karakter oluşturma sırasında çeşitli filtreleme olanakları sunuluyor. Global sunucunun yanı sıra Avrupa veya Kuzey Amerika sunucu seçeneğinin de yer aldığı Tibia ‘da ana sunucu seçiminden sonra sunucu türü seçimi de yapabiliyorsunuz. Optional PvP, Open Pvp ve Hardcore PvP olmak üzere 3 farklı türün yer aldığı oyunda her türün altında farklı dünya seçenekleri sizi karşılıyor.

Tibia ‘da Paladin, Druid, Knight ve Sorcerer olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı bulunmakta. Büyü yapma, kılıç kullanma gibi farklı yeteneklerde uzmanlaşmış olan bu sınıflardan bir tanesine dahil olarak hem PvE hem de PvP mücadeleleri vereceğiniz Tibia ‘nın gizemli dünyasına adımınızı atmış oluyorsunuz.

Tibia Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!