Total Battle | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kıbrıs merkezli oyun şirketi Scorewarrior tarafından geliştirilen ve yayımlanan Total Battle, Türkçe dahil 10 farklı dil desteğine sahip tarayıcı tabanlı savaş ve strateji oyunudur. Ücretsiz olarak hizmet veren Total Battle, tarihsel kurgusu ve mitolojik ögeleriyle hem görev tabanlı hem de gerçek oyuncular ile PvP odaklı oynanabilen bir oyun.

Yapay zeka düşmanlardan ve gerçek oyunculara ait şehirlerden oluşan devasa bir dünyanın yer aldığı oyunda size verilen boş bir köyü geliştirerek büyük bir imparatorluğa dönüştürmek için mücadele ediyorsunuz. Köye yeni binalar inşa ederek kaynak toplayabilir, yeni askeri birimler çıkartarak ordunuzu geliştirebilir, çeşitli bilimsel araştırmalar yaparak üstün teknolojiler elde edebilir ve surlarınızı güçlendirerek olası saldırılara karşı önlem alabilirsiniz.

Klan sisteminin de yer aldığı Total Battle‘da kendi klanınızı kurabilir ya da diğer oyuncuların klanına dahil olarak gücünüzü arttırabilir, klanın maddi ve manevi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Total Battle Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!