Alliance of Valiant Arms (A.V.A.) | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
En Masse, Alliance of Valiant Arms (A.V.A.) oyununun tüm hizmetlerini 29-06-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer En Masse oyunları.

Red Duck tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen taktiksel MMOFPS oyunu Alliance of Valiant Arms (A.V.A.), Kore Japonya, Çin ve Kuzey Amerika’da farklı yayıncılar tarafından milyonlarca oyun sever ile buluşuyor. Aeria Games’in ardından En Masse ile Avrupa’da yoluna devam eden oyunu IP engeline takılmadan sorunsuz oynayabilirsiniz.

A.V.A. Online EU ve NRF olmak üzere birbirine düşman 2 cephe bulunuyor. Her 2 cephede de ortak kullanılabilen 3 sınıfın bulunduğu oyunda tüm sınıfların birbirini tamamlar nitelikte özel yetenekleri bulunmakta. Bu sınıflar ve yetenekleri şu şekilde özetleyebiliriz:

Sniper: Birincil silahı keskin nişancı tüfeği olan bu sınıf uzak mesafeden nokta atışları yaparak çatışmalarda takımını korur. Yakın mesafe becerisi yok denecek kadar azdır.

Point Man: Yakın mesafeli saldırılarda başarı oranı çok yüksektir. Diğer sınıflara göre daha seri hareket eder ve rakibini hiç beklemediği anda avlar.

Rifle Man: Her türlü mücadele yeteneğine sahip olan bu sınıfın en büyük özelliği bomba uzmanı olmasıdır. Yüksek savunma değerlerine sahip olan Rifle Man sınıfı oyun akışına göre diğer 2 sınıfın görevini üstlenebilir özelliktedir.

A.V.A. Online‘ı benzer FPS oyunlarından daha çekici kılan en önemli özelliklerden birisi de zengin oyun modu seçeneği. 9 Farklı oyun modunun bulunduğu oyunda, çeşitli modlar için kullanılabilen çok sayıda harita da mevcut. A.V.A. Online‘daki oyun modları:

Annihilation (takım savaşı), Demolition (yok etme), Escort (koruma), Convoy (taşıma), Ai Mission (yapay zeka), Domination(hakimiyet), Free for All (herkes tek), Cross Steal (nükleer başlık), Escape (kaçış).

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.) Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 1.6 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6600 / Radeon X600/X1600 GPU (Shader 2)
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 Ghz veya 2.4 GHz dual core
RAM: 2 GB
HDD: 1.6 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7600GT / Radeon HD 2900 GPU (Shader 3)Yorumlar

62 yorum yapıldı
 • salih says:

  efso oyun

 • atilla says:

  arkadaşlar ben bu oyunu 6 sene falan önce oynuyodum sonra türkiyede kapandı denilince bıraktım ama hala tadı damağımda şimdi sene 2017 oldu nasıl bu oyunu indirip oynayabilriim bi sıkıntı yaşamadan oynayan biri varsa düzenli bana cevap yazsın lütfen

 • only31 says:

  Oyunu kurdum giriyorum connecting yazısı geliyor bekliyorum bekliyorum açlımıyor sebebini bilen var mı ?

 • anıl says:

  kerim şimdi oyunda değişiklikler olcak deniyo bende tam bilmiyorum bende o sorunu yaşadım o oyunda sorun var

Yorum Yaz!