Arctic Combat | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Arctic Combat Poster
Arctic Combat Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
13+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 150

Önemli Uyarı
Webzen, Arctic Combat oyununun tüm hizmetlerini 02-11-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Webzen oyunları.

Kore’li oyun stüdyosu Webzen tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve global sunucuları ile oyun severlerle buluşan Arctic Combat, taktiksel MMOFPS oyunudur. Günümüz dünyasında geçen oyun tükenmekte olan petrol ve doğalgaz gibi kaynakların yer aldığı yeni rezervlere sahip olmak isteyen ABD ve Rusya’nın savaşını konu alıyor. Rezervler üzerinde hak sahibi olmak isteyen diğer ülkelerin de dahil olmasıyla 3.Dünya Savaşı’na dönüşen bu savaşta cephenizi belirleyerek çatışmalara dahil oluyorsunuz.

Arctic Combat‘ta karakterinizin öğrenebileceği aktif ve pasif yetenekler bulunmakta, sahip olduğunuz her yetenek ise yeni oyun içi taktikler geliştirmenize ve zor durumlardan bile başarıyla sıyrılmanıza olanak sağlıyor. Ranger ve Recon olmak üzere 2 farklı karakter seçeneğinin yer aldığı oyunda 10 farklı oyun modu bulunuyor.

Silah ticareti yapmanıza olanak sağlayan açık arttırma sistemi ile oyuncularına farklılık sunan Arctic Combat‘ta çeşitli ödüller kazanabileceğiniz farklı zorluklarda görevler de yer alıyor.

Arctic Combat Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı