Armored Warfare | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Tecrübeli oyun geliştiricisi Obsidian Entertainment tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen Armored Warfare; Avrupa ve Kuzey Amerika’da My.com, Rusya ve Orta Asya’da ise Mail.ru tarafından yayımlanan taktiksel tank simülasyonudur (MMOTSG).

Standart ve yüksek kalite olmak üzere iki farklı kurulum seçeneği sunan Armored Warfare‘de, yüksek kalite seçeneğini seçmeniz durumunda oyun sırasında tankların üzerindeki deformasyonları, yerdeki sigara izmaritlerini, yağmur damlalarını ve su birikintilerindeki yansımaları detayları olarak görebilir, dolayısıyla daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunlara ek olarak her iki versiyonda da savaş sırasında yıkılan duvar ve binalar, alev alan araçlar ve ağaçlar oyundan aldığınız keyfi bir kay daha arttırmaya yetiyor.

Co-op görevlere katılarak yapay zekaya karşı takım halinde PvE savaşları yapabildiğiniz oyunda, düşmanları yok edip değişen görev senaryolarını başarıyla tamamlayabilmeniz için takım stratejisi belirleyip uyum içerisinde hareket etmeniz gerekiyor. Armored Warfare‘in en can alıcı noktası ise 15’er kişilik 2 takımın katılabildiği PvP savaşları. Petrol rafinelerinden liman tesislerine, yerleşim yerlerinden açık arazilere farklı büyüklüklerde çeşitli harita seçenekleri sunan oyun zengin tank ve mühimmat seçeneğiyle de göz dolduruyor.

Hafif tank, ana muharebe tankı, zırh delici ve yok edici tanklar gibi farklı sınıflarda kendine has yetenekleri bulunan çok sayıda tank seçeneği sunan Armored Warfare; gelişmiş özelleştirme sistemiyle sahip olduğunuz tankların ateş gücü, motor gücü, zırh ve teknoloji özelliklerini yükseltmenize de izin veriyor. Kullandığınız mermilerin yakıcı ve delici özelliğine kadar ince detaylar sunan Armored Warfare‘de, tankınıza yaptığınız her modernizasyon işlemi, savaş alanında rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçmenizi sağlıyor.

Armored Warfare Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10 (x32 / x64)
İşlemci: Intel Celeron E3400 @ 2.60GHz
RAM: 2.0 Gb
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10 (x32 / x64)
İşlemci: Intel Pentium CPU G3420 @ 3.20GHz
RAM: 4.0 Gb
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 440 1 GBYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!