Athanaton | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Athanaton Poster
Athanaton Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Düşük
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
-
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
Koram Games, Athanaton oyununun tüm hizmetlerini 12-03-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Koram Games oyunları.

Koram Games’in tarayıcıdan oynanan gelişmiş özelliklere sahip savaş/strateji oyunu Athanaton barındırdığı RPG özellikleri ile diğer tarayıcı oyunları arasında ön plana çıkmaktadır. Konusu eski Yunan Mitolojisine dayanan oyunda tanrıların kalabalık ordularıyla savaşıp yenilmez olduğunuzu kanıtlamaya çalışıyorsunuz.

Her strateji oyununda olduğu gibi asker alma, bina kurma, kaynak toplama, araştırma yapma gibi özelliklerin de bulunduğu Athanaton‘a başlarken kendinize en uygun kahramanı seçmeli, kendi taktik ve yöntemlerinizi kullanarak ordunuzu güçlendirmeli, doğru strateji ve ordu dizilimiyle düşmanlarınızı yok etmelisiniz.

Athanaton‘da orduları yok edip tanrılara karşı galip geldiğinizde zaman zaman yendiğiniz orduların generallerini kendi ordunuza katacaksınız. Farklı yetenekleri olan bu savaşçıları doğru zamanda doğru bölgede kullanarak zorlu zavaşları bile kolaylıkla kazanabilirsiniz. Her aşamada farklı arkaplan görüntülerinin yer aldığı Athanaton‘da savaş sahnelerini hareketli izleyebilirsiniz.

Athanaton Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
  • enes says:

    ulan bu oyunu ne oynardık be cok başka bı oyun bu benım ıcın loncamızdakı abılerle tanısmalarımız faceden konusmalarımız ts den konusmalarımız arada tartısmalarımız cok fenaydı cok duygusal bakıyorum cok baska duygular uyandırıyor bende