Athena Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Athena Game tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Athena Online, herhangi bir yükleme ve kurulum yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen 3 boyutlu MMORPG oyunudur. Globalde Omega Zodiac ismiyle bilinen oyun, mitolojik tanrı ve canavarların kol gezdiği fantastik bir dünyada geçiyor. Aynı türdeki tarayıcı oyunlarına kıyasla kaliteli grafik ve akıcı bir oynanışa sahip olan Athena Online‘a tarayıcının yanı sıra hızlı giriş uygulamasıyla giriş yapmanız da mümkün.

Savaşçı, okçu ve büyücü olmak üzere benzersiz yetenek, silah ve zırhlara sahip 3 farklı karakter sınıfının bulunduğu oyunda seçmiş olduğunuz karakter ile tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Kanat, pelerin, binek, pet, tanrıların kılıcı gibi savaşlarda rakiplerinize üstün gelmenizi sağlayacak çok sayıda yardımcı özellik sunan Athena Online, aynı zamanda oldukça gelişmiş bir skill sistemine sahip.

Zindanları, arenası, günlük görevleri, boss ve klan savaş bölgeleriyle her oyuncu profiline uygun içerik sunan oyunda; elmas, bağlı elmas ve altın olmak üzere 3 farklı para birimi yer almakta. Upgrade sistemiyle de benzerlerinden ayrılan Athena Online‘da, zırh, silah ve tüm takılarınızın seviyesini yükseltebildiğiniz gibi, değerli taşlar ile takviye yaparak daha yüksek özelliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Oyunu keyifli hale getiren en önemli özelliklerden biri de offline savaş sistemi. Belirli bölgelere karakterinizi bıraktığınızda otomatik savaş özelliği sayesinde oyunda olmasanız bile yaratık öldürmeye ve seviye atlamaya devam edebiliyorsunuz. Bu sayede para ve eşya da toplayabildiğiniz Athena Online‘da karakteriniz yeterince güçlendirdikten sonra PvP düellolara katılıp en iyiler listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

Athena Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!