BattleBeasts | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Rusya merkezli bağımsız oyun şirketi One2 tarafından geliştirilmeye devam eden BattleBeasts, RPG ögelerini barındıran çok oyunculu nişancı oyunudur. Hem 1. şahıs (FPS) hem de 3. şahıs (TPS) kamera açısıyla oynanabilen oyunun hikayesi BB-79 isimli galakside yer alan Shima gezegeninde geçiyor.

Bir dönem Indiegogo üzerinden bağış kampanyası düzenleyerek geliştirme sürecini hızlandırmak için kaynak toplamayı hedefleyen ekip beklediği desteği tam olarak bulamasa da belirli dönemlerde yapılan alfa testler ile kullanıcı geri bildirimleri de dikkate alınarak BattleBeasts‘ın geliştirilmesine devam ediliyor.

Doğal kaynaklar bakımından oldukça zengin bir gezegen olan Shima bu özelliği nedeniyle galaksideki bir çok maceraperesti kendine çekmektedir. Farklı özelliklere sahip çeşitli hayvanları kontrol edebildiğiniz oyunda olabildiğince kaynak toplayarak kendi bölgenizi belirlemeye, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya ve düşmanlara karşı çeşitli önlemler almaya çalışıyorsunuz.

Sahip olduğunuz kaynakları kullanarak saldırı ve savunma amaçlı eşyaların yanı sıra çok katlı ve odalı kale, ev, barınak ve kuleler inşa edebilirsiniz. 8km x 8km büyüklüğünde geneli ormanlarla kaplı bir haritaya sahip olan BattleBeasts, gece-gündüz döngüsü ve tehlike saçan alanlarıyla sadece düşmanlara karşı değil doğaya karşı da hayatta kalma mücadelesi vermeniz gereken bir oyun.

BattleBeasts Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB
Depolama: 12 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti 2GB / Radeon R7 250 2GB
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB
Depolama: 12 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 3GB / Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!