Battleborn | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Borderlands’i oyun dünyasına kazandıran Gearbox Software’ın Unreal Engine oyun motoru ile geliştirdiği MOBA kurgusuna sahip MMOFPS oyunu Battleborn, 2K Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Görsel yönden Borderlands’e benzerliğiyle dikkat çeken oyun deneme sürümü olarak Steam üzerinden ücretsiz oynanabilmekte. Free2play oyunlardan farklı olarak ise ücretsiz oynadığınızda oyununun sadece 5vs5 PvP modunda sınırsız ve süresiz oynayabiliyorsunuz.

Fütüristik silahlarla donatılmış olan Battleborn‘de benzersiz yeteneklere ve kendine has görünüme sahip 30 farklı kahraman yer almakta. Oldukça renkli grafiklere ve efektlere sahip olan oyunda özellikle kalabalık çatışmalarda ekranınız adeta ışıl ışıl parlayacak ve zaman zaman hedefinizi seçmekte bile zorlanacaksınız.

MOB’a haritalarına benzer haritalarda oynanan maçlarda takım arkadaşlarınız ile birlikte kendi bölgenizde oyuna başlıyor ve koridorları kullanarak rakip takımın bölgesine ulaşmaya ve yok etmeye çalışıyorsunuz. Belirli aralıklarla çıkan minyonlar da sizinle birlikte ilerleyerek çatışmalarda destek veriyor.

Taret gibi çeşitli yardımcı silahlar yerleştirebildiğiniz Battleborn‘de oyun esnasında minyon ve rakip oyuncuları öldürerek seviye atlıyor ve yeni yeteneklerinizin açılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Battleborn Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win7 x64-bit ve üzeri
İşlemci: Intel i5-750 / AMD Phenom IIx4 945
RAM: 6 GB
HDD: 30 GB
Ekran Kartı: AMD HD 6870 / GeForce GTX 460 + PhysX desteği
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Win7 x64-bit ve üzeri
İşlemci: Intel i5-750 / AMD Phenom IIx4 945
RAM: 6 GB
HDD: 50 GB
Ekran Kartı: AMD HD 7850/ NVIDIA GeForce GTX 660 + PhysX desteği
DirectX: Sürüm 11



Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!