Battlecry | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Battlecry Poster
Battlecry Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 81

Önemli Uyarı
Bethesda, Battlecry oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Bethesda oyunları.

Teksas merkezli oyun stüdyosu BattleCry Studios tarafından geliştirilen ve aynı gruba ait Bethesda şirketi tarafından yayımlanan BattleCry, AAA sınıfında free2play bir MMOTPS oyunudur. Kendine özgü grafik ve yenilikçi oyun mekanikleriyle dikkat çeken BattleCry, steam punk tarzıyla da farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesi 20. yüzyılın şafağında yaşanan dünya savaşının ardından barutun yasaklandığı bir dönemde geçiyor.

BattleCry‘da Royal Marines ve Cossack adında 2 düşman taraf yer alıyor. Her biri benzersiz yeteneklere sahip toplam 6 farklı sınıf seçeneği sunan oyundaki karakterler ise şu şekilde; Archer, Brawler, Duelist, Enforcer, Gadgeteer ve Tech Archer. Hikaye gereği barutlu silahların yer almadığı oyunda arbaletten kılıca, yaydan yüksek teknoloji ürünü yakın dövüş silahlarına, klasik kalıpların dışına çıkan çeşitli silahlar bulunuyor.

Görünmezlik, üstün görüş yeteneği, uzun mesafe sıçrama gibi birbirinden farklı özel yeteneklerle donatılan karakterler; kalkana dönüşebilen silahlar, yakın dövüş mekanikleri gibi özelliklerle stratejik ve taktiksel üstünlük sağlayabiliyor. İngilizce dil desteğiyle piyasaya sürülecek olan BattleCry‘ın beta testlerinin 2015 yılında başlaması öngörülüyor.

Battlecry Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!