Blacklight: Retribution | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Zombie Studios tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen MMOFPS oyunu Blacklight: Retribution, Hardsuit Labs tarafından ücretsiz (free2play) olarak yayımlanıyor.

Blacklight: Retribution akıcı oyun dinamiği, kaliteli grafikleri ve ses efektleriyle kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlıyor. Farklı oyun modlarını tercih edebileceğiniz oyunda, diğer MMOFPS’lerde bulunmayan HRV, Silah Deposu ve Hardsuit gibi çeşitli özellikler bulunmakta.

HRV (Hyper Reality Visor) sayesinde belirli bir mesafede yer alan dost ve düşman birlikler ile silah depolarını, arada duvar gibi engeller olsa bile görebiliyorsunuz. Oyunu klasik FPS kalıbından çıkartıp tekdüzelikten kurtarmak isteyen yapımcılar “Silah Deposu” ile bunu başarmış görünüyor. Haritalardaki belirli noktalarda bulunan bu depolardan oyun esnasında silah değişimi ve mühimmat takviyesi yapabiliyorsunuz. Böylece oynadığınız moda veya bulunduğunuz duruma göre taktiksel üstünlük sağlamanız da mümkün.

Hardsuit ise silah deposundan alacağınız bir lazer işaretçisi ile kurulabilen öldürülmesi zor bir zırhlı. Minigun ve railgun ile donatılmış bu ölüm makinasını meydana getirebilmek için boş bir alana ve biraz zamana ihtiyacınız var. MMO sektöründeki rakiplerini zorlayacak gibi görünen Blacklight: Retribution, FPS severlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Blacklight: Retribution Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Mid to High Range Dual-Core 2.5GHz ve üzeri
RAM: 2GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: Vidia GeForce FX5200 ATI Radeon9550
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Quad-Core ve üzeri
RAM: 4 GB
HDD: 14 GB
Ekran Kartı: GeForce 6600 256M Pixel Shader, Vertex Shader Ver 3.0Yorumlar

34 yorum yapıldı
Yorum Yaz!