BloodMoon | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Playa Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan BloodMoon tamamen Türkçe arayüze sahip ücretsiz (free2play) bir tarayıcı oyunudur. 16 farklı dilde aynı anda yayınına başlayan BloodMoon‘da Kurt adam, Vampir ve Avcı ırklarından birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Seçtiğiniz ırkın dışında kalan ırklar sizin oyundaki düşmanlarınız olurken oyunda kullanılan terimler, görseller ve görev hikayeleri de buna göre şekilleniyor.

Oyuna ilk başladığınızda verilen görevleri yerine getirerek hızlı ve kolay bir şekilde altın ve deneyim puanı toplayabilir, aynı zamanda bazı özel görevleri bitirdiğinizde takı, kıyafet ve silah gibi ekstra eşyalar kazanabilirsiniz. Oyuna başladığınızda BloodMoon‘un tüm özellikleri kullanılabilir olmayacaktır, görevleri tamamlayıp seviyenizi yükselttikçe açılacak ek özellikler sayesinde karakterinize ekstra eşyalarak alarak gücünü arttırabilir, daha kolay seviye yükseltebilirsiniz.

BloodMoon‘da kullanıcı menüsünde bulunan şato bağlantısına tıklayarak yeni görev alabilir ve neler yapmanız gerektiğini rehberinizden öğrenebilirsiniz. Size verilen sığınaktaki eşyaları istediğiniz gibi değiştirerek kendinize uygun hale getirebilirsiniz. Yeterince altın topladığınızda silah satıcısına uğramayı sakın unutmayın, en güçlü silah, kıyafet, yüzük ve diğer ögeleri buradan uygun fiyata alabilirsiniz.

Kendi seviyenizden yüksek rakipleri kolaylıkla yenmek istiyorsanız laboratuvar tam size göre, buradan çeşitli iksirler alarak karakterinizin yeteneklerini yükseltmeniz mümkün. Artık arenaya girebilir ve binlerce oyuncuya meydan okuyabilirsin! En güçlü olabilmek için çok miktarda altına ihtiyacınız olacak. BloodMoon‘dan çıkmadan önce mezarcıya uğrayarak altın karşılığında ona yardım edebilir ve oyun kapalıyken bile servetinizi arttırabilirsiniz.

BloodMoon Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

7 yorum yapıldı
Yorum Yaz!