Brawlhalla | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Georgia merkezli tecrübeli oyun stüdyosu Blue Mammoth Games tarafından geliştirilen 2D eternal battle arena oyunu Brawlhalla, Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Hız, güç ve becerinin ön planda olduğu oyunda farklı haritalarda yapay zekaya ve gerçek oyunculara karşı yüksek tempolu savaşlar yapıyorsunuz.

Farklı görünüm ve yeteneklere sahip 30’un üzerinde kahraman seçeneği sunan Brawlhalla‘da çekiç, kılıç topuz gibi çeşitli silahlar elde edebiliyor ve savaş sırasında çivili top, mayın, bomba gibi mühimmatlar kullanabiliyorsunuz.

Oldukça düşük dosya boyutuna sahip olan oyun benzerlerine kıyasla ortalama grafiklere sahip. Düşük sistem gereksinimleri sayesinde neredeyse her bilgisayarda sorunsuz oynayabileceğiniz Brawlhalla, kendine has karakterleriyle de özgün bir oyun deneyimi sunuyor.

Gerçek oyunculara karşı 1vs1, 2vs2 ve 4vs4 savaşlar yapabildiğiniz oyunda bireysel rastgele savaşlar yapabildiğiniz gibi takım halinde savaşlar da yapabiliyorsunuz. Oyun hakimiyetinizi geliştirmek ve çeşitli taktikler üretmek için antrenman modunu da kullanabildiğiniz Brawlhalla‘yı Steam üzerinden ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Brawlhalla Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
RAM: 1 GB
HDD: 500 MB +
RAM: 2 GB
HDD: 500 MB +Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!