Conqueror’s Blade | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Booming Games tarafından özel Chaos Engine oyun motoru ile geliştiren ve My.com yayımcılığında oyun severler ile buluşan Conqueror’s Blade, RPG özelliklerine sahip, tarihsel MMO savaş oyunudur. Orta Çağ dönemini konu alan oyunda kudretli bir komutan olarak ordunuzu yönetmeli, savaş makinelerinin de yardımıyla devasa surları yıkıp düşman kaleleri fethetmelisiniz.

İlk olarak War Rage ismiyle duyurulan ve 1. kapalı beta testi Mart 2018’de gerçekleştiren Conqueror’s Blade, geri bildirimler doğrultusunda revize edilerek daha geniş bir içerik ve kurguyla açık dünya olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. PvP ağırlıklı olan oyunda şuan için Evergreen, Altair ve Forsaken isminde 3 farklı medeniyet bulunmakta. Mızrak, ok, kılıç, balta gibi savaş aletlerinden 1 tanesini seçebildiğiniz oyunda, oyun boyunca seçmiş olduğunuz savaş aletiyle devam ediyorsunuz.

Verilen görevleri yerine getirdikçe ve girdiğiniz savaşları kazandıkça elde ettiğiniz kaynaklar ile ordunuzdaki asker çeşidi ve sayısını arttırabilir, askerlerin yeteneklerini yükseltebilir ve savaş aletleri alarak düşmanlara karşı ezici üstünlük sağlayabilirsiniz. Klavye tuşlarıyla kontrol edebildiğiniz ordunuzu farklı şekillerde dizebilir, düşmana saldırma emri verebilir ya da çeşitli taktiksel talimatlar uygulayabilirsiniz.

5.000 km’nin üzerinde bir haritaya sahip olan Conqueror’s Blade‘de tek başınıza ya da klanınızla birlikte destansı savaşlara katılıp medeniyetinizi temsil etmek için ordunuzu geliştirmeye başlayın!

Conqueror's Blade Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5 4-Core ve üzeri
Bellek: 6 GB
Depolama: 11 GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 750 / AMD Radeon R9 270 +
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 7/10 (64 bit)
İşlemci: Intel I7 4-Core 3.0GHz
Bellek: 16 GB
Depolama: 11 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!