Crucible | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

E-ticaret devi Amazon’a ait olan Relentless Studios tarafından geliştirilen ve Amazon Games güvencesiyle yayımlanan Crucible, takım bazlı çok oyunculu bir TPS oyunudur. Çoklu platform (cross-platform) desteği sunan Crucible‘ı PC’nin yanı mobil cihazlarınızla da istediğiniz herhangi bir yerden oynamanız mümkün.

Şu an için benzersiz yeteneklere sahip 10 farklı karakter (avcı) seçeneği sunan Crucible‘da gerçek oyunculara veya yapay zekaya karşı savaşabileceğiniz 3 ayrı oyun modu yer almakta. Bu modlar ve özellikleri ise şu şekilde:

Hearth of the Hives modunda üzerinize gelen ölümcül dronları yok ederek ortaya çıkan kalpleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz, bayrak kapmaca mantığını anımsatan bu modda 3 kalbe sahip olan ilk takım oyunu kazanıyor.

Alpha Hunters modu Crucible’ı özel kılan özelliklerden birisi, 2 kişiden oluşan 8 takımın yer aldığı bu modda hayatta son kalan takım veya oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Takım arkadaşınız ölürse başka bir avcıyla geçici ittifak yapabilir ve son 3 avcı kalana kadar bu ittifakı sürdürebilirsiniz.

Harvester Command modunda haritaya dağılmış olan hedefleri ele geçirerek 100 puana ulaşmaya çalışan ilk takım olmaya çalışıyorsunuz. 8 kişilik takımın mücadele ettiği bu modda rakip takımın ele geçirdiği her hedef sizin elinizden alınmış oluyor.

Oyunun en güzel özelliklerinden biri PvP modunda rakip takımla savaşırken aynı zamanda haritada yer alan diğer zorluklarla da mücadele etmek zorunda kalmanız.

İdeal sistem gereksinimleriyle bir çok bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen Crucible kendine has karakterleri ve bu karakterlerin özel yetenekleriyle daha kaliteli bir oyun deneyimi elde etmenizi sağlıyor.

Ücretsiz olarak oynanabilen Crucible indirme işlemi şu an için sadece Steam üzerinden yapılabilmekte.

Crucible Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel Core i5-3570 / AMD FX-6300
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
RAM: 8 GB
Sabit Disk: 15 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6950
İşlemci: Intel i5-6500 (3.2 Ghz) / AMD Ryzen 3 2200G
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
RAM: 8 GB
Sabit Disk: 15 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 570Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!