CS2D | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Efsane FPS oyunu Counter Strike‘a benzerliğiyle dikkat çeken CS2D, Unreal Software tarafından geliştirilen ve yayımlanan Türkçe dil desteğine sahip 2D nişancı oyunudur. 2004 yılında piyasaya çıkan ve 2017 itibariyle Steam üzerinden de hizmet vermeye başlayan CS2D; harita, silah, seslendirme ve silah gibi bir çok detayıyla Counter Strike 1.6’nın resmi olmayan izometrik versiyonu olarak tanımlanabilir.

Standart Counter Strike 1.6 kurgusunun yanı sıra Deatchmatch, Team Deathmatch, Construction ve Zombies isimli ek modların da bulunduğu oyunda takım çatışmalarının yanı sıra bireysel çatışmalara katılabilir, düşman bölgesini yok edebilir, zombi olarak normal insanları yok edebilir ya da zombilere karşı ölüm kalım savaşı verebilirsiniz.

Glock, MP5, AUG, Flashbank gibi klasik CS silah ve mühimmatlarına ilave olarak lav silahı, roketatar, lazer, mayın, kar topu gibi yenilikçi silah ve mühimmatların da yer aldığı CS2D uzun menzilli keskin nişancı silahı da kullanabiliyorsunuz.

Silahların yanı sıra haritalarıyla da nostalji yaşatan CS2D‘de Dust2, Aztec, Vantage gibi efsaneleşmiş haritaların 2D uyarlamaları bulunmakta. Oyunun dikkat çeken diğer bir özelliği ise harita editörünün bulunması. Editör sayesinde kendi haritanızı tasarlayabilir ve arkadaşlarınızla mimarı olduğunuz haritada oynayabilirsiniz.

CS2D Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 10
İşlemci: 1 GHZ
Bellek: 256 MB
Depolama: 50 MB
Ekran Kartı: 64 MB 3D
DirectX: Sürüm 9.0
İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 10
İşlemci: 1 GHZ
Bellek: 256 MB
Depolama: 100 MB
Ekran Kartı: 64 MB 3D
DirectX: Sürüm 9.0Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!