Dark Era | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Dark Era Poster
Dark Era Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 198

Önemli Uyarı
Game321, Dark Era oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Game321 oyunları.

NGames tarafından geliştirilen ve Game321 yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dark Era, kaliteli 3D krafiklere sahip aksiyon RPG oyunudur. İki yönlü oynanabilme özelliğine sahip olan Dark Era‘yı sisteminize bir kez kurarak hem masa üstünüzden, hem de tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz. Görsel efektlerinin yanı sıra, oyun mekaniği ve zengin içeriğiyle yüksek boyutlu MMORPG‘lere meydan okuyan Dark Era‘da efsanevi mekanlar ve fantastik yaratıklar sizi bekliyor.

Berserker, Assassin ve Wizard olmak üzere yakın ve uzak dövüş gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış 3 farklı karakter seçeneği sunan oyunda, sahip olduğunuz karakterin cinsiyet, saç rengi ve saç stili gibi niteliklerini istediğiniz gibi düzenleyerek kendinize özel görünümler elde edebiliyorsunuz.

Dark Era‘da 17. seviyeden sonra özel bir görevi tamamlayarak binek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip çeşitli bineklerin yer aldığı oyunda bir de beast adı verilen ve size eşlik eden pet benzeri yaratıklar bulunmakta. 11. seviyeden sonra sahip olabildiğiniz bu yaratıkları geliştirerek çeşitli amaçlar için kullanmanız mümkün.

Gelişmiş bir upgrade sistemine sahip olan Dark Era‘da eşya ve silahlarınızın seviyelerini yükseltebilirken, gear sistemi sayesinde de eşya ve silahlarınıza karakterinizi destekleyici yeni özellikler kazandırabiliyorsunuz.

Farklı büyüklüklerde çeşitli ortamların işlendiği haritaları, benzersiz yaratıkları, PvP savaşları ve skill sistemiyle benzerlerinden daha kaliteli içerik sunan Dark Era, aRPG severlere keyifli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Dark Era Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı