Dauntless | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Phoenix Labs tarafından 2016 yılında Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilmeye başlanan ve aynı firma yayımcılığında 2018’de oyun severler ile buluşan Dauntless, aksiyon içerikli yaratık kesme üzerine kurgulanmış bir MMORPG oyunudur.

Sınıf sistemi bulunmayan oyunda detaylı bir karakter özelleştirme sistemi mevcut. Karakterinizin ana hatlarını oyunun sunduğu 2 karakter şablonu üzerinden oluşturabilir ve dudak, göz, saç, ten rengi gibi ince detayları istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Kılıç, mızrak, balta gibi çeşitli savaş aletlerinin yer aldığı Dauntless‘da sınıf sistemi olmadığı için her karakter dilediği her savaş aleti ve zırhı kullanabiliyor. Etkileyici bir atmosfere ve kendine has grafiklere sahip olan oyunda yok ettiğiniz yaratıklardan topladığınız ve o yaratıkların özelliklerini yansıtan materyaller ile sahip olduğunuz zırh ve silahları güçlendirmeniz mümkün.

Yaratıklardan düşenler dışında çevredeki bitki, ağaç ve hayvan kalıntılarını da toplayabildiğiniz oyunda bunları kullanarak dayanıklılık, güç, hayat ve hasar iksirleri yapabiliyorsunuz. PvP modu olmayan Dauntless‘de tek başınıza PvE görevler yapabildiğiniz gibi gerçek oyuncularla birlikte takım halinde yapay devasa yaratıklara karşı savaşabilirsiniz.

Oyunda dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri silah ve zırhların mücadele edilecek yaratığa göre seçilmesi. Dauntless‘de bir yaratığa karşı ezici üstünlük sağladığınız silah farklı bir yaratıkta tesirli olmayabilir, mesela ateş gücüne sahip yaratıkta aldığınız hasarı minimuma indiren bir zırh, buz saldırısı yapan bir yaratıkta sizi darbelerden yeterince korumayacaktır.

Dauntless Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!